Izabela Lenartowicz

Izabela Lenartowicz – Pasja i jakość znów nagrodzone

Opublikowano: 31 sierpnia 2016

30 lipca 2016 r. w Waszyngtonie w Hotelu Willard Inter Continental odbyła się ceremonia wręczenia jednej z najważniejszych nagród w dziedzinie biznesu „The BIZZ 2016” Światowej Konfederacji Biznesu WORLDCOB. Przyznawana jest ona co roku podczas międzynarodowej konwencji, która gromadzi wielu uznanych przedsiębiorców, ekspertów oraz przedstawicieli dyplomacji z całego świata.

Nagroda dedykowana jest przedsiębiorstwom, które poprzez ciągłe doskonalenie i rozwój odnoszą sukcesy w swojej branży i dodatkowo wpływają na rozwój poziomu gospodarczego kraju oraz światowej gospodarki.

Doktor Izabela Lenartowicz dołączyła do grona elity biznesu międzynarodowego, stając się członkiem Federacji WORLDCOB. Otrzymała nagrodę „The BIZZ 2016 Business Excellence” za doskonałe zarządzanie Kliniką Medycyny Estetycznej Med Estetica oraz najwyższą jakość oferowanych przez nią usług. Nagroda ta przyznawana jest osobom wyróżniającym się dużą kreatywnością i innowacyjnością w biznesie, wybitnymi osiągnięciami, a także odpowiedzialnością społeczną.

Klinika Medycyny Estetycznej Med Estetica jest miejscem stworzonym z pasji i miłości do piękna, ludzi i harmonii przez doktor Izabelę Lenartowicz oraz jej wspaniały zespół, który w ogromnej mierze przyczynił się do osiągnięcia tak wielu nagród, w tym ostatniej – „The BIZZ Excellence”. Klinika zapewnia holistyczną opiekę najwyższej klasy z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii i jest jedną z pierwszych klinik, które oferują tak szeroki zakres zabiegów pozwalających zapobiegać zmianom skórnym spowodowanym przez upływ czasu, a także niwelujących efekty powstałych zmian.

Personel Kliniki uczestniczy w licznych szkoleniach oraz kongresach naukowych w kraju i za granicą, stale podnosząc swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe. Poznawanie na bieżąco najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej pozwala na stałe poszerzanie oferty wykonywanych zabiegów.

Duży nacisk kładziony jest na zaufanie pacjentów oraz ich bezpieczeństwo podczas przeprowadzanych zabiegów, więc personel dba o to, aby Klinika była wyposażona w sprzęt najwyższej jakości, umożliwiający przeprowadzanie skutecznych, bezinwazyjnych i przede wszystkim bezpiecznych zabiegów. Każdy pacjent traktowany jest tutaj indywidualnie, a plan zabiegów układany jest według jego rzeczywistych potrzeb.

Efektem zaangażowania całego personelu w tworzenie Kliniki i dbałość o to, aby poziom usług był na jak najwyższym światowym poziomie, jest szereg nagród, wśród których znajdują się najbardziej prestiżowa, bo przyznawana przez pacjentów – „Anioły Medycyny” oraz wiele wyróżnień w dziedzinie biznesu, w tym Businesswoman Roku 2013 i 2014.

Potwierdzają one rzetelne i profesjonalne podejście nie tylko do pacjentów, lecz także do zarządzania. Klinika jest również laureatem plebiscytu „Sukces Roku 2014” oraz zdobywcą takich nagród jak: „Perły Medycyny 2010”, „Laur Pacjenta”, „Najlepsza Klinika Medycyny Estetyczne”. Do zdobytych nagród dołączy teraz „The BIZZ 2016 Business Excellence”, która jest wyjątkowym wyróżnieniem dla doktor Izabeli Lenartowicz oraz zespołu jej pracowników. Z pewnością będzie to ogromna motywacja do dalszej intensywnej pracy i wyznaczenia sobie nowych celów.

 


 

 

Izabela Lenartowicz – siła wewnętrznego piękna

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *