Ale Zebra

1000 m2 rozrywki – Ale Zebra!

Opublikowano: 25 marca 2017

Na mapie Warszawy pojawiło się nowe, niezwykłe centrum rozrywki o dość charakterystycznej nazwie – Ale Zebra. Lokal został urządzony w stylu amerykańskich centrów rozrywki, ponieważ w jednym miejscu dorośli i dzieci znajdą multum atrakcji i rozrywki. To pierwsze takie miejsce w Polsce, idealne, by wyjść ze znajomymi, zorganizować imprezę firmową lub urodziny.

Wszystkie atrakcje kierowane są do dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia, młodsi mogą korzystać z gier pod opieką dorosłych. Ale Zebra wyróżnia się spośród innych lokali rozrywkowych tym, że skupia kilka rodzajów atrakcji w jednym miejscu: Laser Tag, Mini Golf, Escape Roomy, Strefę gier, a także część gastronomiczną.

Laser Tag Dżungla

Potocznie nazywany jest laserowym paintballem, ponieważ gra polega na trafieniu przeciwnika w świecący element kamizelki. Jednorazowo na sali mogą grać 24 osoby, a czas gry to 15 minut. Oczywiście wszystkie gry mają charakter otwarty, dlatego co 20 minut zaczyna się nowy scenariusz. Cała zabawa składa się z trzech etapów – na początku trzeba przejść pięciominutowe szkolenie, po którym można udać się do zbrojowni, a z niej prosto na arenę. Sala do Laser Tag urządzona jest w azteckim klimacie. Rzeźby, dekoracje i przeszkody tworzą interaktywną dżunglę, która świeci w świetle UV. Najnowszy i profesjonalny sprzęt usatysfakcjonuje nawet kapryśnych graczy.

Mini Golf w Krainie Czarów

To magiczne miejsce z dziewięcioma dołkami do gry, przeznaczone głównie dla dorosłych. Idealnie sprawdzi się podczas rywalizacji drużynowej, jak i indywidualnej. Na sali może przebywać jednorazowo 30 osób, a czas gry to 30–40 minut. Goście mają do dyspozycji sprzęt w pięciu rozmiarach. Niepowtarzalny klimat tego miejsca tworzą niesamowite rzeźby nawiązujące do znanej bajki i liczne efekty specjalne. Wszystkie dekoracje świecą w ciemności, a muzyka współgra z motywami gry.

Escape Room Mr Escape

Już w marcu nastąpi otwarcie kolejnej atrakcji, czyli Escape Roomów, których wybór będzie bardzo duży. Goście Ale Zebry znajdą aż cztery pokoje: „Bunt w więzieniu”, „Wyspa VooDoo”, „Stary Cyrk” i „Korona Króla”, w których czekać będzie na nich zabawa pełna emocji. Każdy z pokoi związany jest z inną tematyką, a zadania są bardzo innowacyjne, pełne logicznych i sprawnościowych zagadek. Współpraca przy rozwiązywaniu zadań integruje każdy zespół. W Escape Roomie jednorazowo może znajdować się 20 osób, a cała gra potrwa godzinę.

Strefa Gier

W strefie gier znajduje się 20 automatów biletowych, bardzo popularnych w Stanach Zjednoczonych. Bilety są formą nagrody za dobrą grę, a im więcej razy wygramy, tym więcej biletów zbierzemy. Te z kolei wymienimy na nagrody w postaci maskotek lub gadżetów.

Pizza i bar

W przerwach miedzy grami możemy zjeść pyszną pizzę i wypić zimne piwo. Bar oferuje także dość duży wybór ciast, sałatek, zapiekanek, kawy i innych napoi. Ponadto Ale Zebra proponuje kilka rodzajów pakietów, m.in.: pakiet pizza plus piwo, który obejmuje nielimitowaną ilość pizzy, soków, wody, kawy, herbaty i piwa w bardzo atrakcyjnej cenie. W sali głównej możemy również obejrzeć dobry film lub ważne wydarzenie sportowe, na każdy dzień tygodnia przewidziana jest inna propozycja, zaś do wyświetlania służy projektor i ekran 7,5 m2.

Sale gier wyglądają bardzo realistycznie, a za sprawą profesjonalnego nagłośnienia, mikrofonów, dekoracyjnego oświetlenia w pełni oddają klimat gry. W Ale Zebrze możemy spędzić wiele godzin. Miejsce jest bardzo komfortowe i bezpieczne, zaś właściciele lokalu zadbali o wiele udogodnień dla klientów. Goście mogą skorzystać na przykład z szatni z zamykanymi szafkami, co znacznie zwiększa wygodę. W lokalu zmieści się około 200 osób, a miejsc siedzących jest ponad 100, możliwe jest również ustawienie kinowe lub konferencyjne.

Ale Zebra mieści się w Warszawie przy ulicy Kolumbijskiej, dojazd z centrum zajmie zaledwie 15 minut. Do dyspozycji gości jest duży parking, mieszczący 40 samochodów.

Istnieje możliwość rezerwacji telefonicznej oraz online.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
escape room
Kiedyś wieczór ze znajomymi był synonimem wyjścia na miasto...
Szukasz idealnego pr...