Menu
Ale Zebra

1000 m2 rozrywki – Ale Zebra!

Na mapie Warszawy pojawiło się nowe, niezwykłe centrum rozrywki o dość charakterystycznej nazwie – Ale Zebra. Lokal został urządzony w stylu amerykańskich centrów rozrywki, ponieważ w jednym miejscu dorośli i dzieci znajdą multum atrakcji i rozrywki. To pierwsze takie miejsce w Polsce, idealne, by wyjść ze znajomymi, zorganizować imprezę firmową lub urodziny.

Wszystkie atrakcje kierowane są do dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia, młodsi mogą korzystać z gier pod opieką dorosłych. Ale Zebra wyróżnia się spośród innych lokali rozrywkowych tym, że skupia kilka rodzajów atrakcji w jednym miejscu: Laser Tag, Mini Golf, Escape Roomy, Strefę gier, a także część gastronomiczną.

Laser Tag Dżungla

Potocznie nazywany jest laserowym paintballem, ponieważ gra polega na trafieniu przeciwnika w świecący element kamizelki. Jednorazowo na sali mogą grać 24 osoby, a czas gry to 15 minut. Oczywiście wszystkie gry mają charakter otwarty, dlatego co 20 minut zaczyna się nowy scenariusz. Cała zabawa składa się z trzech etapów – na początku trzeba przejść pięciominutowe szkolenie, po którym można udać się do zbrojowni, a z niej prosto na arenę. Sala do Laser Tag urządzona jest w azteckim klimacie. Rzeźby, dekoracje i przeszkody tworzą interaktywną dżunglę, która świeci w świetle UV. Najnowszy i profesjonalny sprzęt usatysfakcjonuje nawet kapryśnych graczy.

Mini Golf w Krainie Czarów

To magiczne miejsce z dziewięcioma dołkami do gry, przeznaczone głównie dla dorosłych. Idealnie sprawdzi się podczas rywalizacji drużynowej, jak i indywidualnej. Na sali może przebywać jednorazowo 30 osób, a czas gry to 30–40 minut. Goście mają do dyspozycji sprzęt w pięciu rozmiarach. Niepowtarzalny klimat tego miejsca tworzą niesamowite rzeźby nawiązujące do znanej bajki i liczne efekty specjalne. Wszystkie dekoracje świecą w ciemności, a muzyka współgra z motywami gry.

Escape Room Mr Escape

Już w marcu nastąpi otwarcie kolejnej atrakcji, czyli Escape Roomów, których wybór będzie bardzo duży. Goście Ale Zebry znajdą aż cztery pokoje: „Bunt w więzieniu”, „Wyspa VooDoo”, „Stary Cyrk” i „Korona Króla”, w których czekać będzie na nich zabawa pełna emocji. Każdy z pokoi związany jest z inną tematyką, a zadania są bardzo innowacyjne, pełne logicznych i sprawnościowych zagadek. Współpraca przy rozwiązywaniu zadań integruje każdy zespół. W Escape Roomie jednorazowo może znajdować się 20 osób, a cała gra potrwa godzinę.

Strefa Gier

W strefie gier znajduje się 20 automatów biletowych, bardzo popularnych w Stanach Zjednoczonych. Bilety są formą nagrody za dobrą grę, a im więcej razy wygramy, tym więcej biletów zbierzemy. Te z kolei wymienimy na nagrody w postaci maskotek lub gadżetów.

Pizza i bar

W przerwach miedzy grami możemy zjeść pyszną pizzę i wypić zimne piwo. Bar oferuje także dość duży wybór ciast, sałatek, zapiekanek, kawy i innych napoi. Ponadto Ale Zebra proponuje kilka rodzajów pakietów, m.in.: pakiet pizza plus piwo, który obejmuje nielimitowaną ilość pizzy, soków, wody, kawy, herbaty i piwa w bardzo atrakcyjnej cenie. W sali głównej możemy również obejrzeć dobry film lub ważne wydarzenie sportowe, na każdy dzień tygodnia przewidziana jest inna propozycja, zaś do wyświetlania służy projektor i ekran 7,5 m2.

Sale gier wyglądają bardzo realistycznie, a za sprawą profesjonalnego nagłośnienia, mikrofonów, dekoracyjnego oświetlenia w pełni oddają klimat gry. W Ale Zebrze możemy spędzić wiele godzin. Miejsce jest bardzo komfortowe i bezpieczne, zaś właściciele lokalu zadbali o wiele udogodnień dla klientów. Goście mogą skorzystać na przykład z szatni z zamykanymi szafkami, co znacznie zwiększa wygodę. W lokalu zmieści się około 200 osób, a miejsc siedzących jest ponad 100, możliwe jest również ustawienie kinowe lub konferencyjne.

Ale Zebra mieści się w Warszawie przy ulicy Kolumbijskiej, dojazd z centrum zajmie zaledwie 15 minut. Do dyspozycji gości jest duży parking, mieszczący 40 samochodów.

Istnieje możliwość rezerwacji telefonicznej oraz online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021