Festiwal Biegowy

14 Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju — dobra zabawa dla całej rodziny

Opublikowano: 17 sierpnia 2023

Powolnym krokiem zbliża się koniec wakacji. Nie oznacza to jednak kresu dobrej zabawy, rodzinnych aktywności oraz niezapomnianych wrażeń. W Piwnicznej-Zdroju organizowana jest już czternasta edycja Festiwalu Biegowego. To doskonały test dla kondycji oraz możliwość sprawdzenia się w wymagających kategoriach. Jednak wydarzenie to skierowane jest nie tylko dla amatorów biegania. Sprawdź, jakie jeszcze atrakcje czekają na gości już we wrześniu!

Wybierz dystans dla siebie, by sprawdzić swoje możliwości

Festiwal Biegowy rozpocznie się 8 września i trwać będzie przez trzy kolejne dni: piątek, sobotę oraz niedzielę. W tym czasie odbędzie się 26 biegów, wśród nich bieg na 7 kilometrów, Sądecka Dycha czy Bieg na 11 kilometrów. Do 7 sierpnia możesz skorzystać ze specjalnej promocji na zarejestrowanie się na te trzy kategorie. Zyskaj aż 30% wpisując kod 3DNIPROMO14FB i dowiedz się więcej o promocji.

Obok klasycznych biegów dla najbardziej wytrzymałych w Piwnicznej-Zdroju odbędą się także inne kategorie. Dla biznesmenów doskonałym pomysłem będzie stylowy bieg w krawacie, a dla miłośników gór — bieg górski lub wyścig na Górę Kicarz. Doskonałą zabawę zapewni bieg rodzinny oraz bieg przebierańców. Odbędą się też specjalne kategorie dla dzieci w wieku do 8 lat lub w przedziale 9-12. Swoich sił w osobnym biegu spróbuje młodzież i kibice. Nie zabraknie również Polskich Mistrzostw w Nordic Walking.

Nie tylko biegi — co jeszcze czeka na Ciebie w ramach Festiwalu Biegowego?

Jeśli nie jesteś stworzony do biegania, nie powinieneś rezygnować z przyjazdu do Piwnicznej-Zdroju. Odbędzie się tam wiele innych, bardzo ciekawych atrakcji. Największy w Polsce Festiwal Lachów i Górali to tylko jedno z takich wydarzeń. Warto wspomnieć także o kulinarnej stronie wydarzenia, organizowanej przez Koło Gospodyń Wiejskich. Wyjątkowe domowe, pyszne, lokalne specjały zachwycą każdego miłośnika jedzenia. Jeśli jesteś zainteresowany, sprawdź jakie delikatesy znajdziesz w Miasteczku Biegowym.

 

Festiwal Biegowy

W weekend biegowy odbędzie się również Salon Przemysłu Turystycznego. Uczestnicy wydarzenia będą mogli spotkać ciekawych gości, a także wziąć udział w intrygujących rozmowach na różne tematy.

Nie zabraknie także gier i zabaw dla najmłodszych. Organizatorzy zadbali o to, by każdy uczestnik Festiwalu Biegowego mógł się doskonale bawić i zebrać bagaż niezapomnianych przeżyć.

Moc pamiątek i wspomnień dla całej rodziny

Doskonała zabawa zostanie upamiętniona niezwykłymi pamiątkami. Czapki, kurtki, kamizelki czy buty do biegania najpopularniejszych marek będą dostępne w expo Biura Zawodów. Nie zabraknie również odżywek czy sprzętu przeznaczonego dla aktywnych. Specjalnie z okazji Festiwalu Biegowego powstała unikalna kolekcja Kocham Biegać w Polsce. W jej ramach można zakupić kolorowe spódnice, koszulki oraz bluzy, także te z metką Power Canvas.

Najlepszą pamiątką będzie wyjątkowa koszulka finishera, przeznaczona dla wszystkich uczestników biegów powyżej 20 kilometrów, którzy dotrą do mety w określonym limicie czasu. Piękny niebieski kolor oraz unikatowy nadruk 14 Festiwalu Biegowego wraz z nazwą biegu stanowi doskonałe trofeum, które możesz zdobyć w czasie wrześniowego weekendu. Sprawdź, jak zdobyć koszulkę finishera w pasującym rozmiarze.

Dla aktywnych osób doskonałym wyborem będzie T-Shirt All Active, dostępny jedynie do 16 sierpnia. Wysokiej jakości materiał pozwala skórze oddychać, co przekłada się na wysoki komfort. Dostępna jest ona zarówno w wersji męskiej, jak i kobiecej. Wszyscy zapaleńcy aktywności znajdą potrzebne informacje tutaj.

Śledź aktualne informacje na stronie festiwalbiegowy.pl, aby nie przegapić żadnych nowościach. Zaplanuj wyjazd i zapisz się już dziś, by skorzystać z doskonałych promocji. I przede wszystkim zapewnij sobie dodatkową, doskonałą zabawę i niezapomniane wrażenia, odwiedzając Piwniczną-Zdrój.

 

Tagi: ,

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Barbie Role Model
Ewa Swoboda oraz osiem sportsmenek z całego świata o...
Taka promocja nie zdarza się często! Festiwal Biegow...
Portugalia słynie z doskonałych win, pysznych owoców morza o...
Rozpoczęcie sezonu 2024 na wodzie było dla firmy...
skarpety trekkingowe
Wybierając się w góry, musimy zadbać o odpowiedni strój. O i...