Paintball

18 urodziny na paintballu, czyli pomysł na aktywną 18-stkę!

Opublikowano: 29 marca 2023

18 urodziny to szczególne wydarzenie w życiu młodego człowieka, które musi zostać należycie uczczone. Nie oznacza to jednak, że świętować można tylko w klubie czy dyskotece. Dzisiaj proponujemy Wam pomysł na aktywne celebrowanie dorosłości, czyli 18 urodziny na paintballu.

Paintball na 18 urodziny

Naszą dzisiejszą propozycją jest wzięcie udziału w rozgrywkach klasycznego paintballa. Zbierzcie grupę znajomych, poczujcie adrenalinę i przenieście się w świat zabawy rodem z najpopularniejszych komputerowych gier. Warto rozważyć tę propozycję, ponieważ ostatnio paintball przestał kojarzyć się jedynie z miłośnikami militariów i trafia do coraz szerszego grona odbiorców.

Jeśli zastanawiacie się nad idealnym miejscem na aktywne świętowanie, to warto sprawdzić paintball na 18 urodziny w BaseCamp. Jest to nie tylko pomysł na wyjątkowe spędzenie czasu i aktywności, ale również oryginalny i niebanalny sposób na świętowanie 18-stki. Spróbujcie i przekonajcie się sami, że ruch na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody i gór może być doskonałą formą zabawy.

Chcecie bardziej podkręcić imprezę i przenieść zabawę na wyższy poziom? Proponujemy Wam przebieranego paintballa, który oprócz odpowiedniej dawki ruchu, emocji i adrenaliny zapewni ogrom śmiechu i dobrej zabawy. To, jak podczas swojej 18-stki, będzie wyglądał solenizant, zależy tylko od Waszej wyobraźni. Jednorożec, różowa pantera, a może dinozaur? Niczego nie sugerujemy, jedynie podpowiadamy. Taka zabawa może być świetnym wstępem do wieczornej imprezy!

Jaki jest urodzinowy paintball w górach?

Paintball w górach to masa dobrej zabawy, która odbywa się w akompaniamencie piękna przyrody, atrakcyjnych terenów i wielu ciekawych przeszkód. Pole do gry to liczne korytarze mające formę labiryntu, a także otwarta część z wieloma ciekawymi przeszkodami czy barykadami do pokonania.

Co ważne, wybór takiej atrakcji wcale nie musi oznaczać rezygnację z imprezy urodzinowej. Wybór lokalizacji z bliską bazą noclegową pozwala na połączenie aktywnych 18 urodzin np. z ciekawym wypadem weekendowym, który pozostanie na długo w pamięci uczestników i oczywiście samego solenizanta.

Co warto wiedzieć o paintballu i jak się przygotować?

Paintball jest grą zespołową, której celem jest wyeliminowanie zawodników drużyny przeciwnej albo wykonaniu specjalnych zadań, na które wskazuje specjalnie przygotowany scenariusz gry. Gra przeprowadzana jest na ogrodzonym terenie, który wykorzystuje naturalne przeszkody jak drzewa czy kłody wraz z tymi specjalnie przygotowanymi, tak by wynieść rozrywkę na jeszcze wyższy poziom.

Co ważne, do rozgrywki nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Wybierając ten rodzaj rozrywki na osiemnastkę, warto nastroić solenizanta w dobry humor i zabrać ze sobą wodę, a o całą resztę zadbają profesjonalnie organizatorzy. Nie trzeba przejmować się ani strojem, chyba że będzie to specjalne przebranie solenizanta, ani wyposażeniem, wszystko będzie czekało na uczestników zabawy.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Gimnastyka artystyczna
Gimnastyka artystyczna to dyscyplina sportu, budując...
Mazovia Cup
Wdniach 2-3 grudnia hala sportowa Gminnego Ośrodka Sportu i...
komiksów Marvela 
Komiksy mają wielu zwolenników w każdej grupie wiekowej i...
AWAKE
Awake, szwedzki producent desek z napędem elektrycznym oraz...
Ferrari 458
Wielu miłośników motoryzacji chciałoby przynajmniej raz prze...