Menu
30 urodziny

30 urodziny – w jaki sposób je zorganizować?

Co roku każdy z nas obchodzi swoje osobiste, prywatne święto – urodziny! Niektóre z nich są bardziej wyjątkowe niż inne i obchodzimy je nieco huczniej niż zwykle. Jedną z takich hucznych imprez jest trzydziestka. 30 urodziny są ważnym etapem w naszym życiu, kiedy już na dobre wchodzimy w dorosłość a 2 na początku wieku zmienia się w 3. Nic dziwnego, że chcemy uczcić ten moment. Jak zorganizować niezapomnianą imprezę na 30 urodziny?

Stwórz listę gości

30 urodziny obchodzimy z większą pompą, więc często zapraszamy więcej gości niż zwykle. Dlatego organizację takiej imprezy warto zacząć od stworzenia kompletnej listy gości To da nam punkt odniesienia w dalszych działaniach. Na początku warto wiedzieć o jak dużej liczbie mówimy bo to ma wpływ na cały proces organizacyjny. Od zamawiania zaproszeń, ustalania wielkości sali czy wyboru ilości dań, jeśli urządzamy imprezę w domu.

Nie zapomnij o dekoracjach

Dekoracje są ważnym elementem imprezy urodzinowej. I wcale nie nadają się tylko dla dzieci! Balony, serpentyny, kolorowe czapeczki – to wszystko doda imprezie klimatu i charakteru. W sklepach można znaleźć gotowe dekoracje na 30 urodziny. W internecie często można kupić je w pakietach, które zawierają – balony na 30 urodziny, talerzyki, banery czy girlandy. Dzięki  odpowiednim dekoracjom nasza impreza zrobi wrażenie na gościach i wszyscy zapamiętają ją na długi czas. Dekoracje na 30 urodziny można kupić w różnych kolorach, więc nie ma co się obawiać, że impreza będzie wyglądała jak dla dzieci. Jest wiele wzorów jednolitych i glamour, które idealnie nadają się na dorosłe imprezy.

Wybierz przekąski na imprezę

Podczas organizacji przyjęcia urodzinowego trzeba wziąć pod uwagę jedzenie, jakie podamy gościom. Jest to szczególnie ważne, jeśli urządzamy przyjęcie w domu i chcemy ugotować i przygotować wszystko samodzielnie. Już na początku warto wiedzieć ile czasu i pracy zajmie nam gotowanie. Warto też zastanowić się jaki rodzaj jedzenia podamy. Ma to wpływ na styl i godzinę naszego przyjęcia. Możemy zdecydować się na przystawki, jeśli urządzamy imprezę wieczorem. Za to babeczki i inne słodkości idealnie sprawdzą się, jeśli urządzamy tylko urodzinową kawę. Nie zapominajmy jednak, że goście powinni mieć kilka opcji do wyboru. Upieczenie tylko jednego rodzaju babeczek może nie być najlepszym pomysłem.

Urządzenie idealnego przyjęcia na 30 urodziny wymaga id nas nieco pracy i organizacji. Wiele rzezy trzeba kupić przemyśleć i przygotować. Pierwszą rzeczą, która warto zrobić jest stworzenie kompleksowej listy gości. To ułatwi nam organizację imprezy i sprawi, że będziemy wiedzieć ile potrzebujemy miejsca i ile jedzenia musimy ugotować czy zamówić. Podczas organizacji warto pomyśleć o dekoracjach. Fikuśne balony na 30 urodziny dodadzą imprezie klimatu i będą ładnie wyglądać na pamiątkowych fotografiach. Nie zapominajmy też o jedzeniu. Na przyjęciu urodzinowym można podać wiele rzeczy, zależnie od godziny i stylu przyjęcia jakie urządzamy. Organizacja 30 urodzin może być wymagająca, ale warto się do tego przyłożyć, by cieszyć się towarzystwem bliskich w tak wyjątkowych okolicznościach.

Idealne ozdoby na 30 urodziny znajdziecie na https://pantalerzyk.pl/30-urodziny-dekoracje-balony

 

2 odpowiedzi na “30 urodziny – w jaki sposób je zorganizować?”

  1. szef pisze:

    Polecam imprezę w naszym Hotelu – Słoneczny Zdrój w Busko Zdroju

  2. EDEK pisze:

    Babę na kolano i do rana – to jest 30 na 5+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023