Menu
wzory wizytówek

5 najciekawszych wzorów wizytówek

Wizytówki powinny mówić o Tobie same dobre rzeczy. Jakie projekty są na topie i które z nich najlepiej się sprawdzają? Zobacz 5 najpopularniejszych wzorów wizytówek i sprawdź, czy nie znajdziesz tu swojej ulubionej.

Wizytówki – darmowe wzory, bezcenny styl

Jeśli szukasz kreatywnych wizytówek, nie musisz przepłacać. Zamawiając np. wizytówki w Colour.me, możesz liczyć na autorskie wzory i styl, z którym chętnie się utożsamisz. A szablony wizytówek? Te udostępniane są zupełnie za darmo – możesz je edytować, personalizować i drukować w jednej z najlepszych drukarni w kraju (z darmową dostawą pod same drzwi). No ok, ale dość już chwalenia – czas na konkrety! Zebraliśmy dla Ciebie 5 najciekawszych wzorów wizytówek – oglądaj, inspiruj się i drukuj do woli

1. Wizytówki florystyczne

Motywy roślinne świetnie sprawdzają się na wizytówkach – nie tylko dla kwiaciarni. Dlaczego? Są ponadczasowe, uniwersalne i wprowadzają powiew świeżości do różnych branż. Soczyste kolory, kiełkujący styl i tendencja do błyskawicznego zakorzeniania się w pamięci – to tylko kilka z ich zalet. Roślinne wzory będą Cię dobrze reprezentować w każdych okolicznościach przyrody. To jak, masz ochotę na kwitnące szablony wizytówek?

wzory wizytówek

2. Uniwersalne wzory wizytówek

Niektóre darmowe szablony są prawdziwym rarytasem – zwłaszcza jeśli zaprojektował je utalentowany projektant. Oto jeden z ciekawszych i chętniej wybieranych uniwersalnych szablonów wizytówek. Podobno ma wyjątkową moc wpasowywania się w różne branże i dodawania im designerskiego sma(cz)ku. Pasy dodają wizytówce charakteru, a stonowane kolory podkreślają jej klasę. Dzięki takim wzorom można być zawsze nad kreską (i realizować maksymę: nulla dies sine linea).

wzory wizytówek

3. Kolorowe, abstrakcyjne wzory wizytówek

Kolory mają moc, może warto nimi doprawić swój wizerunek? Jeśli nie boisz się wyzwań i lubisz unikalne, świeże rozwiązania – nie ukrywaj tego za nudnymi projektami! Wizytówki muśnięte kolorem będą świetnie reprezentować Ciebie i Twoją firmę. Pokaż swoją witalną stronę i wydrukuj jej najlepsze odcienie. Możesz zacząć od wizytówek;)

wzory wizytówek

4. Czarno-białe wizytówki

Wizytówki black&white to klasyka, która ma wiele kreatywnych interpretacji. Co powiesz na czarno-biały druk, trzy warstwy papieru i czarne nadzienie? Aha, środkowa warstwa może być także w innym kolorze (w wizytówkach premium do wyboru masz aż 13 kolorów wypełnień). Wizytówka MultiLoft ma aż 810 g, przez co nie ugnie się przed żadnym stanowiskiem. Połącz czerń z bielą, potem połącz kropki, a efekt? Ten może Cię zaskoczyć!

wzory wizytówek

5. Wizytówki, jako karnety lojalnościowe

Czy wiesz, że wizytówka świetnie się sprawdza jako karnet lojalnościowy? Zdecydowanie opłaca się to wiedzieć. Ten poręczny format z łatwością rozgości się w portfelach Twoich klientów, zachęcając ich do zbierania kolejnych punktów. To tani i skuteczny sposób na pozyskanie wiernych i zaangażowanych klientów. No to co, karty lojalnościowe na stół? Coś czujemy, że to naprawdę dobre rozdanie. Sprawdzasz?

wzory wizytówek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021