wózek Anex

5 powodów, dla których powinnaś kupić wózek Anex

Opublikowano: 30 marca 2023

Anex stara się zrobić wszystko, aby rodzicielstwo było tak komfortowe, jak to tylko możliwe. Tak pojawiły się wózki w pełni przygotowane do współczesnych realiów. Każdy spacer z takim wózkiem będzie prawdziwym wydarzeniem. Wszystkie modele wózków są idealne na codzienne spacery po każdej drodze, o każdej porze roku. Wszystko jest przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Osiągnięto to dzięki lekkiej ramie wykonanej z wytrzymałego aluminium, miękkim kołom, przestronnemu nosidłu i wygodnemu wózkowi. Wózki Anex to połączenie doskonałej jakości, funkcjonalności, stylowego designu i rozsądnej ceny. Mogą być używane do spacerowania z dziećmi od urodzenia do 4 lat.

Główne zalety wózków Anex

Oprócz wysokiej jakości konstrukcji i materiałów, wózek Anex ma następujące zalety:

1. Możliwość regulowania prawie wszystkich elementów

W wózku można regulować oparcie, podnóżek, uchwyt, kaptur. I możesz to zrobić jedną ręką. Ta funkcja pozwala wybrać indywidualną pozycję wysokości, w tym pozycję leżącą. Jeśli Twoje dziecko zaśnie w siedzisku, możesz obniżyć je do wygodnej pozycji do spania w kilka sekund.

Składany kaptur jest duży i regulowany, co pomaga chronić dziecko przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, deszczu i wiatru. Uchwyt można ustawić w 9 pozycjach, dzięki czemu wózek będzie wygodny dla rodziców o każdym wzroście.

Nawet kosz na zakupy może być używany w różnych pozycjach: otwarty, półotwarty, powiększony, całkowicie zamknięty.

2. Doskonała amortyzacja

Wózek wyposażony jest w potrójny system amortyzacji. Wszystkie amortyzatory na tylnych i przednich kołach pracują synchronicznie. Można je regulować w zależności od nawierzchni drogi, wybierając jeden z dwóch trybów.

3. Doskonałe właściwości terenowe i zwrotność

Lekkie i obracające się o 360° duże przednie koła sprawiają, że chodzenie jest jak najbardziej komfortowe i pozwala pokonywać wszelkie przeszkody. Koła są bezpowietrzne, więc nie przebijają się i nie trzeba ich pompować. Wykonane są z odpornego na ścieranie i elastycznego poliuretanu. Mała szerokość podwozia pozwala wózkowi przejść przez wąskie drzwi windy i manewrować w wąskich uliczkach.

4. Bezpieczeństwo.

Zdejmowany zderzak i 5-punktowe pasy bezpieczeństwa chronią Twoje dziecko przed wypadnięciem z wózka. Zderzak można zdjąć nawet jedną ręką. Koła są wyposażone w centralny hamulec, który zapobiega nieoczekiwanemu toczeniu się wózka.

5. Akcesoria.

Wszystkie wózki Anex 2w1 są wyposażone w materac, osłonę na stopy, osłonę przeciwdeszczową, moskitierę, kosz na zakupy i plecak. Dodatkowo możesz kupić fotelik samochodowy i inne akcesoria: koc, uchwyt na kubek, parasol, śpiworek, futro kaptura, rękawiczki itp. Fotelik jest kompatybilny z prawie każdym modelem wózka.

Warto również zauważyć, że do produkcji wózków używane są wyłącznie materiały bezpieczne dla dzieci. Tekstylia mają właściwości wodoodporne i zapewniają dobrą ochronę przed promieniowaniem UV. Materac wykonany jest z elastycznej tkaniny Air Mesh, która utrzymuje kształt w zależności od pozycji dziecka. Pianka wewnątrz zawiera otwory wentylacyjne dla lepszej wentylacji. Na szczególną uwagę zasługuje oddychający system wentylacji. Wkładki wykonane z materiału siatkowego znajdują się w dolnej części nosidła, na podnóżku oraz w kapturze nosidła i siedzisku.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Biżuteria
Sklep jubilerski Prestiż to to miejsce, w którym tradycja ju...
Sneakersy na zimę
Na horyzoncie zima, a także pytanie: czy to dobra pora, aby...
odzież dla pielęgniarek
Odzież ochronna medyczna to nie tylko uniform, ale także nie...
zabawki dla dzieci
Dobór odpowiednich zabawek dla dzieci jest niezwykle istotny...
smoczek do butelki
Smoczek do butelki to nieodłączny element w...