Menu
Orange Flex

5 zaskakujących faktów o ofercie Orange Flex – czy wiesz, że…?

Orange Flex to plan komórkowy w aplikacji, który pojawił się na rynku w maju ubiegłego roku i wywołał spore zamieszanie wśród użytkowników. Głośna kampania reklamowa prowadzona pod hasłami #chceszmasz oraz „zmieniamy zasady” okazała się współmierna z innowacyjnymi założeniami oferty. Sprawdź, czy wiesz o nich wszystko.

Nie ma żadnych długoterminowych umów

Jeśli chcesz zostać użytkownikiem Orange Flex, nie musisz zaprzątać sobie głowy formalnościami, czasochłonnymi wizytami w salonie czy podpisywaniem umów. Wystarczy, że pobierzesz na swojego smartfona aplikację Orange Flex, dostępną w sklepach Google Play oraz App Store i zarejestrujesz się w niej. Tam wybierzesz interesujący się Plan, przeniesiesz lub założysz nowy numer, a nawet dokonasz błyskawicznego potwierdzenia tożsamości, przesyłając zdjęcie dowodu tożsamości i… zrobisz selfie! Wszystkie te czynności zajmą Ci dosłownie kilka chwil, a wykonasz je z dowolnego miejsca, praktycznie nie odrywając się od wcześniejszych zajęć.

Bez abonamentu i doładowań – bez zobowiązań

Mimo, że takie rozwiązanie wydaje się niemożliwe, jest całkowicie realne. W Orange Flex nie musisz wiązać się długoterminowymi umowami, których zapisy – np. dotyczące wysokości miesięcznych opłat –trudno zmienić, możesz również zapomnieć o konieczności regularnego doładowywania konta. Orange Flex postawił na coraz popularniejszą i bardzo lubianą subskrypcję. Oznacza to, że podczas aktywacji Flexa należy dodać kartę płatniczą, z której automatycznie pobierana jest ustalona kwota. Można też wybrać opcję płatności BLIKiem. Jeśli postanowisz zrezygnować z subskrypcji, szybko anulujesz ją jednym kliknięciem w aplikacji.

Jest eSIM

Nie ma długich umów ani abonamentu, jest też wiele dodatkowych udogodnień. Jednym z nich bez wątpienia jest eSIM, czyli wirtualny odpowiednik tradycyjnej, plastikowej karty SIM. Aby z niej korzystać, nie trzeba wybierać się do salonu ani czekać na wizytę kuriera. Wystarczy pobrać ją na smartfon. Dużą zaletą eSIM jest brak okresu aktywacji – karta działa zaraz po aktywacji. Orange jest pierwszym operatorem, który wprowadził takie rozwiązanie na polskim rynku, obecnie dostępne jest na wybranych modelach telefonów z systemem iOS oraz Android.  Lista urządzeń obsługujących tą technologię stale się poszerza, za jakiś czas z pewnością stanie się ona powszechna.

Jest możliwość swobodnego wyboru

Stając się użytkownikiem Orange Flex, wybierasz jeden z 4 Planów. Każdy z nich to nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w kraju i w roamingu na terenie UE. Dodatkowo w każdym Planie jest zagwarantowany tzw. Social Pass, czyli dostęp do serwisów społecznościowych jak TikTok, Facebook, Instagram, Snapchat, Twitter, Pinterest, Messenger, Whatsapp, Viber, Telegram & Parrot One, bez limitu GB. Plany różnią się między sobą liczbą gigabajtów. Najtańszy Plan komórkowy kosztuje 25 zł miesięcznie i zawiera 15 GB, natomiast najdroższy 80 zł i aż 100 GB. Na dodatek, Plany można zmieniać w aplikacji w dowolnym momencie. Jeśli np. planujesz wakacje i wiesz, że będziesz potrzebował większego pakietu danych, wybierasz wyższy Plan, a po powrocie w kolejnym miesiącu wracasz do poprzedniego Planu. Możesz również wybierać z pakietów dodatkowych Flexa, takich jak Video Pass dzięki któremu oglądasz video w popularnych platformach bez zużywania pakietu GB z Twojego Planu. Jest również Music Pass, który działa podobnie tylko dotyczy serwisów muzycznych. Pakiety są dostępne w różnych konfiguracjach, można je wykupić na dowolny okres, nawet na 1 dzień!

Można się dzielić transferem

W Orange Flex zasady są naprawdę elastyczne! Jeśli w danym miesiącu nie wykorzystałeś swojego limitu GB, bez przeszkód możesz przekazać gigabajty znajomemu, który jest w potrzebie. Wystarczy, że on również jest użytkownikiem Flexa. Zrobisz to szybko i prosto, oczywiście dzięki aplikacji, którą masz zawsze pod ręką.

Jedna odpowiedź do “5 zaskakujących faktów o ofercie Orange Flex – czy wiesz, że…?”

  1. Mariusz pisze:

    MARIUSZCL84
    Świeży, dzisiejszy, nie wykorzystany kod na 50 zł na Flex.
    Dostaniesz 50 zł, które wykorzystasz na Flexa lub zwrócisz sobie na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod MARIUSZCL84 przed wyborem metody płatniczej i aktywuj Plan

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2020