Menu
Adria Astella

Adria Astella – nowa jakość caravaningu już w Polsce

„Nowa jakość przyczep kempingowych”. „Kamień milowy, inna epoka, inna bajka”. „Najładniejsza”. To tylko wybrane z pochlebnych komentarzy, jakie pojawiły się na profilu Elcamp RV – oficjalnego dealera marki Adria w Polsce. Źródłem tych zachwytów jest Astella, nowa przyczepa kempingowa, która pojawiła się na rynku polskim i od razu skradła serca użytkowników. Jest elegancka i komfortowa. Dzięki funkcjonalności i designowi z powodzeniem można ją określić jako mobilny dom.

Adria Astella miała mieć polską premierę wiosną, podczas targów Poznań Motor Show, jednak aktualna sytuacja epidemiologiczna pokrzyżowała plany producenta. Przyczepa dotarła do krakowskiego oddziału firmy Elcamp z mocnym opóźnieniem, a w międzyczasie pojawiła się informacja o przeniesieniu targów na rok 2021. Mimo to nowa przyczepa marki Adria jest już dostępna i dumnie prezentuje się w salonie Elcamp, gdzie na honorowym miejscu czeka na wszystkich, którzy chcą osobiście poznać zalety Astelli. Co sprawia, że jest tak wyjątkowa i wzbudza tak liczne zachwyty?

Adria Astella

Pozytywne wrażenia od pierwszego spojrzenia

Już na pierwszy rzut oka uwagę przykuwa oryginalny, nowatorski design przyczepy. Cytując opinię jednego z użytkowników komentujących, Adria „zażartowała sobie z konkurencji” i wypuściła na rynek rewolucyjny produkt, który wyprzedza to, co miało dopiero nastąpić na rynku pojazdów turystycznych.

Najmniejszy model przyczepy – 704 HP – ma 899 cm długości całkowitej oraz 252 cm szerokości Pomimo dużych rozmiarów projektantom udało się stworzyć opływową bryłę, która od razu wzbudza pozytywne odczucia. Wrażenie to potęguje kolorystyka przyczepy utrzymana w tonacjach szarości i czerni, co doskonale współgra z założeniami producenta, który chciał stworzyć wyjątkowy, elegancki produkt. Udało się doskonale, co potwierdzają opinie tych, którzy zdążyli poznać walory Astrelli.

Od progu wzrok przyciąga wejście do przyczepy – dwoje podwójnych drzwi, które są jednocześnie dużymi oknami, wpuszczającymi do wnętrza światło i pozwalającymi cieszyć się widokami podczas podróży. Spektakularnie prezentuje się również tylna sypialnia, w której pobudka za każdym razem pozwala cieszyć się innym,  niezwykłym widokiem. Czy można chcieć więcej? Niewątpliwie, ale nowa przyczepa od Adrii równie dobrze spełnia kolejne oczekiwania.

Adria Astella

Funkcjonalnie i nowocześnie

Wrażenie elegancji potęguje oświetlenie LED, uznawane za wisienkę na torcie w Astelli. Praktycznie każdą lampką możemy sterować oddzielnie, a widok na nocny obrys wokół całej bryły na długo zapada w pamięci. Takiej iluminacji może pozazdrościć niejeden obiekt. Zarówno oświetleniem, jak i innymi funkcjami dostępnymi w Astelli, można sterować za pomocą dedykowanej aplikacji działającej przez połączenie Bluetooth lub WiFi. Tą samą drogą dostępna jest skrócona instrukcja obsługi w formie elektronicznej.

Adria Astella doskonale sprawdza się jako mobilny dom. Mobilność jest tu bezsprzeczna – w końcu to przyczepa na dwóch osiach. Jednocześnie jej wyposażenie przypomina bardziej letniskowy domek. Wnętrza skrywają imponujących rozmiarów przestrzeń kuchenną, lodówkę z zamrażalnikiem, liczne schowki z centralnym zamkiem, mikrofalówkę, piekarnik. Jest też część wypoczynkowa, a w niej duży telewizor i złącza USB, 230V i antenowe, nagłośnienie skomunikowane z telefonem. Dzięki systemowi ALDE odpowiedzialnemu za ogrzewanie w przyczepie możemy przemieszczać się przez cały rok.

Nowa Adria Astella to potężny kaliber wśród przyczep kempingowych. Nic dziwnego, że potrzebuje mocnego pojazdu zdolnego pociągnąć jednostkę o DMC na poziomie 3 ton. Jeżeli nie dysponujemy odpowiednim pojazdem, Elcamp RV oferuje w cenie zakupu Astrelli możliwość transportu Astelli z miejsca na miejsce przez pierwszy rok użytkowania przyczepy. Ze szczegółami tego rozwiązania można zapoznać się za pośrednictwem doradców handlowych Elcamp.

Adria Astella

Cena marzeń

Jaka jest cena tego cuda na kółkach? Decydując się na nową Astellę, trzeba liczyć się z wydatkiem netto min. 50 tysięcy euro. Pamiętajmy jednak, że w tej kwocie otrzymujemy praktycznie wszystko, o czym może zamarzyć miłośnik caravaningu

 

2 odpowiedzi na “Adria Astella – nowa jakość caravaningu już w Polsce”

  1. Magda Konieczna pisze:

    Za 50000 € to można kupić kawalerkę ale chyba kawalerka nie spełnia takich marzeń jak taki kamper

  2. Wojciech pisze:

    Cud miód i orzeszki pojechałbym rodziną na wakacje na około Europy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2020