Menu

Akademia Agenta 2018 – prestiżowe odznaki Polisy-Życie

Na gali podsumowującej pracę i wyniki osiągnięte w 2017 r. „Polisa-Życie” przyznała prestiżowe odznaki zarządu. Była to okazja do uhonorowania najlepszych pracowników i agentów.

W tym roku zarząd przyznał trzynaście Złotych Odznak i jedną Platynową. Wręczono również nagrody dla najlepszych dyrektorów Regionalnych Biur Handlowych i dyrektorów Najlepszych Przedstawicielstw. Tytuł „Super Agenta” został przyznany dziesięciu agentom wyróżnionym za rentowny portfel ubezpieczeń i wysoką sprzedaż. Najlepszym dyrektorem została Małgorzata Masanowska z Regionalnego Biura Handlowego Bydgoszcz, a wśród dyrektorów przedstawicielstw zwycięzcą okazał się Ryszard Topolewski z Rypina.

Jadwiga Szermach, polisa życieZebranych przywitała prezes „Polisy-Życie” Ubezpieczenia Sp. z o.o. Jadwiga Szermach, przedstawiając członków zarządu – Dorotę Czerwińską-Rybską i Ewę Bogacką. W tym roku Akademia miała wyjątkową oprawę. Gościom zaprezentowano wystawę „23 lata z Polisą-Życie” oraz film podsumowujący osiągnięcia odchodzącego prezesa Wiesława Szermacha, który podziękował pracownikom i współpracownikom za wspólne lata pracy i sukcesy wypracowane przez firmę. Gościem specjalnym uroczystości był Piotr Tański, członek zarządu Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group, który w swoim wystąpieniu podkreślił zasługi prezesa w dynamicznym rozwoju firmy, życzył pracownikom sukcesów w pracy w „Polisie-Życie” Ubezpieczenia.

Uroczystość dostarczyła zebranym wielu wzruszeń. Po oficjalnej części gali, jak co roku, rozpoczął się Bal Agenta, który trwał do białego rana.

Relacja z Akademii Agenta ukaże się w najbliższym numerze „Magazynu VIP”.

______________________
Tekst: Anna Arwaniti

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023