Aktywnie w Małopolsce

Aktywnie w Małopolsce

Opublikowano: 27 marca 2023

Na południu kraju, w sąsiedztwie różnorodnych pasm górskich, leży Małopolska. Kraina wyjątkowa nie tylko z uwagi na otaczające ją malownicze pasma górskie, do której z roku na rok ściągają pasjonaci aktywnego wypoczynku.

Teraz, gdy przybywa tu ścieżek rowerowych, widać, jak bardzo były one potrzebne turystom i jak chętnie korzystają z nich pasjonaci dwóch kółek.

I to właśnie dla nich powstał projekt Aktywnie w Małopolsce, wspierający wszystkich zainteresowanych zwiedzaniem regionu właśnie w ten sposób.

Odpowiedzią na rosnącą popularność Małopolski jako miejsca przyjaznego rowerzystom jest projekt Aktywnie w Małopolsce. Naszym głównym celem jest promocja lokalnych firm z sektora MŚP działających w branży okołorowerowej, a przez to rozwój oferty gospodarczej regionu, łącznie z otwarciem sięna internacjonalizację i eksport – przekonują jego twórcy. Spodziewanym efektem projektu będzie zatem aktywizacja i promocja Małopolski wraz z jej sportowymi walorami.

W ramach projektu wyłoniono 50 najlepszych przedsiębiorstw w obszarze usług okołorowerowych, które promowane są wraz z ofertą Małopolski. Przedstawiciele ponad 40 z nich wyjadą na największe targi rowerowo-turystyczne w Europie, do m.in. Holandii, Hiszpanii, Niemczech czy Danii i na wizyty studyjne we Włoszech, Gruzji, Hiszpanii, a także wezmą udział w Światowym Forum Rowerowym.

Ale to nie wszystko. Wizytówką projektu i źródłem, w którym turyści znajdą podpowiedzi ciekawych miejsc do aktywnego wypoczynku jest strona internetowa aktywniewmalopolsce.pl. To właśnie tu miłośnicy podróży na dwóch kółkach dowiedzą się, które firmy mają im coś ciekawego do zaoferowania, zaś potencjalni inwestorzy sprawdzą, gdzie jest pole do podjęcia współpracy w obszarze okołorowerowym.

Działalność strony uzupełnia aplikacja mobilna Aktywnie w Małopolsce (dostępna w sklepie Google Play), dzięki której bez problemu znajdziemy bazę obiektówi przedsiębiorstw aktywnie działających w branży oraz tych przyjaznych rowerzystom i ich rodzinom.

 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Gimnastyka artystyczna
Gimnastyka artystyczna to dyscyplina sportu, budując...
Mazovia Cup
Wdniach 2-3 grudnia hala sportowa Gminnego Ośrodka Sportu i...
Termy BUKOVINA
Jeśli od dawna marzy Ci się, aby doświadczyć prawdziwego luk...
wycieczki po Europie
Lato to czas, gdy Europa rozkwita pełnią swojego piękna, a p...
Michał Boym
Niemal wszyscy na świecie słyszeli o wielkich podróż...