Angela Saliba

Angela Saliba – powołana na stanowisko Dyrektora Generalnego hotelu Sheraton w Warszawie

Opublikowano: 20 września 2019

Angela Saliba to pełna pasji i zaangażowania hotelarka, z 27-letnim doświadczeniem w branży. Karierę w hotelarstwie rozpoczęła na Malcie, gdzie była zaangażowana w różne role w Rooms Division, aż dołączyła do zespołu otwierającego Westin Dragonara Resort, pierwszego hotelu marki Westin, otwartego poza granicami Stanów Zjednoczonych w 1997 roku.

Podczas swojej kadencji w hotelu Westin na Malcie, Angela pełniła wiele ról, w tym Executive Housekeeper, by później awansować na stanowisko dyrektora Six Sigma. W tym czasie była również członkiem zarządu Urzędu ds. Turystyki Malty. Następnie, w czerwcu 2007 r., została awansowana na stanowisko dyrektora Le Meridien St. Julians Hotel & Spa, najbardziej liczącego się hotelu Spa na Malcie, dołączając do zespołu w ciągu pierwszego roku od otwarcia. W 2011 roku została powołana na stanowisko Complex Hotel Manager w uznanym luksusowym kurorcie Costa Navarino w Grecji, obejmującym Westin Costa Navarino i The Romanos, Luxury Collection Resort.

Od października 2013 r. Angela zarządzała hotelem Sheraton Kraków w Polsce, wiodącym i najbardziej rozpoznawalnym hotelem w Krakowie. W 2016 roku hotel stał się pierwszym hotelem Sheraton w Polsce, który otrzymał status Sheraton Grand, stając się Sheraton Grand Kraków, oferującym odnowiony produkt, doskonałą lokalizację i wyjątkową obsługę. W latach 2014-2016 Angela była członkiem Rady Doradczej Sheraton GM na Europę, Afrykę i Bliski Wschód. Podczas konferencji Dyrektorów Generalnych sieci Marriott w kwietniu 2017 r. Angela została uznana za Dyrektora Generalnego roku, głównych marek dla kontynentu europejskiego.

VII Gala Magazynu VIP w Hotelu Sheraton Warsaw

Od siedmiu lat hotel Sheraton Warsaw dba również o gości wydawnictwa MaxMedia na dorocznej Gali Magazynu VIP. Tegoroczna, siódma już edycja spotkania ludzi sztuki i biznesu odbędzie się 11 października w reprezentacyjnych salach warszawskiego hotelu.

źródło: materiały prasowe

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Hotel Amber Park
Bałtyk jest piękny o każdej porze roku. Szerokie plaże i nad...
dom jednorodzinny pod Warszawą
...
Perfect SPA Awards
20 marca 2023 r. w warszawskim Hotelu Marriott podcz...
restauracja na randkę
Zastanawiasz się, gdzie zabrać swoją drugą połówkę na randkę...
SPA dla dwojga
Szukasz ciekawego pomysłu na to, jak znów rozpalić ogień w T...