Anna Hanusiak-Tatarska

Anna Hanusiak-Tatarska – Relacje ważniejsze niż liczby

Opublikowano: 18 marca 2022

W obecnym składzie chcę bić kolejne rekordy, ale nie za wszelką cenę, bo liczby są ważne, ale to ludzie je wypracowują – mówi Anna Hanusiak-Tatarska, właścicielka Hansped Transport i Spedycja S.K.A.

Co sprawia, że tak dobrze odnalazła się pani w branży uznawanej za męską i z sukcesami prowadzi pani firmę transportową?

Anna Hanusiak-Tatarska Jak widać, skuteczność zarządzania nie ma nic wspólnego z płcią ani branżą. W 1997 roku, kiedy spółka rozpoczęła działalność, realizowałam 30 zleceń miesięcznie. Teraz to wynik 1200. Za sukcesem stoją przede wszystkim dobre relacje − z kontrahentami i z pracownikami. Na przestrzeni lat zbudowałam zespół profesjonalistów, na których mogę polegać. W obecnym składzie chcę bić kolejne rekordy, ale nie za wszelką cenę, bo liczby są ważne, ale to ludzie je wypracowują. Cieszę się, że partnerzy biznesowi widzą we mnie równego sobie partnera biznesowego, a pracownicy – lidera i skutecznego menedżera, wymagającego, ale zawsze fair.

Zatem człowiek zawsze w centrum?

Anna Hanusiak-Tatarska Tak, tylko w ten sposób można osiągnąć sukces. Jestem menedżerem od 25 lat i mam świadomość swoich dokonań, ale też wiem, że są one efektem pracy zespołowej, coraz częściej docenianej i nagradzanej przez organizacje zewnętrzne. Umiejętność współpracy przekłada się na zaufanie do firmy, a to sprawia, że nie narzekamy na brak zleceń. Utrzymujemy współpracę z wieloma stałymi klientami. To dowód naszej rzetelności i najlepsza rekomendacja dla nowych zleceniodawców. W tym roku oprócz celów biznesowych chcę jeszcze bardziej zaangażować się w działalność społeczną i w ramach akcji „Hansped bliżej Was” wspierać ważne inicjatywy oraz osoby w potrzebie. Wtedy sukcesy lepiej smakują.

Rozmawiała Zuzanna Maj

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
SAKANA
Nie istnieje jeden przepis na sukces, każda restaura...
Ciocia Tunia
Dawanie radości dzieciom oraz ich wdzięczność za to...
Suwnice
...
Port Lotniczy Olsztyn-Mazury
Od 2016 r. położony w sercu regionu Port Lotniczy Ol...
Żaneta Ściwiarska
Wszystko zaczęło się od moich prób naprawy samej sie...