Aplikacja na smartwatcha, która ułatwia oszczędne zakupy

Opublikowano: 25 lipca 2016

Coraz więcej osób decyduje się na zakupy online – aby dokonać transakcji nie trzeba nawet wychodzić z domu, a zamówiony produkt dotrze do nas kurierem lub pocztą. Zdecydowana większość klientów sklepów internetowych przed podjęciem ostatecznej decyzji porównuje oferty na różnych stronach. Aplikacja zakupowa idealo sprawia, że oszczędzanie stało się jeszcze łatwiejsze. Teraz możesz porównywać ceny nawet na smartwatchu, a sam program jest łatwy w obsłudze i wygodny. Co warto o nim widzieć?

Jak korzystać z aplikacji?

Aby skorzystać z porównywarki na smartwatchu, trzeba mieć smartfon lub tablet z systemem operacyjnym Android, na którym zostanie zainstalowana aplikacja idealo; i oczywiście sam zegarek z Android Wear. Później wystarczy oba urządzenia skomunikować ze sobą poprzez Bluetooth, a dostęp do aplikacji na zegarku uzyskany zostanie automatycznie. A jak wyszukiwać produkty? To proste – po uruchomieniu apki dyktujesz nazwę interesującego Cię produktu, a chwilę później możesz przeglądać najbardziej pasujące wyniki wyszukiwania.

Funkcje, które ułatwiają zakupy

Chociaż ekran smartwatcha nie należy do największych, za pomocą aplikacji bez trudu poznasz najważniejsze informacje dotyczące produktu. Oprócz tego możesz skorzystać z funkcji pozwalających jeszcze raz przejrzeć najciekawsze oferty na ekranie smartfona lub tableta. Po muśnięciu ekranu w lewo zostaną wyświetlone najniższe ceny na idealo oraz dane techniczne wybranego produktu.

Jeśli któraś z propozycji szczególnie mocno Cię zainteresuje, możesz przenieść ją do Schowka i przejrzeć później na smartfonie czy tablecie, albo – od razu otworzyć na tych urządzeniach.

W ten sposób obejrzysz zdjęcia w większej rozdzielczości i znajdziesz więcej informacji na temat samego produktu. Dzięki funkcji „Ostatnio przeglądane” do porównywania możesz wrócić w każdej chwili – nie tylko na smartwatchu, ale również wykorzystując skonfigurowaną z zegarkiem aplikację na tablecie albo smartfonie. Wszystko to sprawia, że zarówno samo wyszukiwanie, jak i przeglądanie ofert oraz ich porównywanie jest niezwykle wygodne i łatwe.

Co jest potrzebne, czyli wymagania techniczne

Możliwość przeglądania ciekawych ofert sklepów internetowych na ekranie smartwatcha dzięki darmowej aplikacji z pewnością docenią wszyscy miłośnicy zakupów online. Co jest potrzebne oprócz samego zegarka z systemem operacyjnym Android Wear? Aby korzystać na nim z aplikacji, trzeba najpierw pobrać ją na smartfon lub tablet z Androidem. Program znajdziesz na Google Play Store. Musisz jednak pamiętać, że porównywarka idealo na smartwatche jest kompatybilna z urządzeniami, które mają system operacyjny Android od wersji 4.3. Jeśli nie masz pewności czy Twój smartfon spełnia te wymagania, możesz wejść na telefonie na stronę g.co/WearCheck.

Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie lub tablecie i skomunikowaniu tych urządzeń z inteligentnym zegarkiem, możesz zacząć korzystanie z porównywarki idealo na smartwatchu i oszczędzać na zakupach w Internecie.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Huawei Watch 3 Elite
Niemal dwie trzecie Polaków deklaruje zadowolenie z...
Smartwatch dla dziecka
Urodziny, pierwsza komunia święta, dzień dziecka czy począte...
smartwatch
Inteligentne zegarki na rynku królują już jakiś czas, jednak...
OPPO
Coraz bliżej święta, a to sygnał, że czas pomyśleć o prezent...
płaszcz zimowy męski
Potrzebny Ci płaszcz zimowy? Nie wiesz, czy kupić go stacjon...