Apple One

Apple One – 4 usługi w jednym pakiecie

Opublikowano: 2 listopada 2020

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że Apple to marka, która słynie z innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich jest Apple One. Abonament łączy cztery usługi w jednym pakiecie, oferując miliony piosenek, setkę gier, oglądanie filmów i seriali Apple Original oraz całe mnóstwo innych atrakcji.. Ile kosztuje Apple One w Polsce? I czy warto skorzystać

Apple One – 4 usługi w jednym pakiecie

Już od pewnego czasu można było usłyszeć plotki o udostępnieniu pakietu usług w ramach jednego abonamentu od Apple. Trzeba przyznać, że sporo fanów sprzętu z logo nadgryzionego jabłuszka, czekało na takie nowoczesne rozwiązanie. I w końcu gigant z Cupertino postanowił połączyć ze sobą popularne platformy w ramach jednego pakietu. Tak powstało oficjalnie nazywane, Apple One, które łączy w sobie aż 4 usługi w jednej subskrypcji:

 • Apple Music – umożliwia strumieniowanie, pobieranie kilkudziesięciu milionów (około 70 mln!) piosenek i to bez reklam,
 • Apple Tv + – pozwala na obejrzenie najnowszych filmów i seriali,
 • Apple Arcade- prezentujący ponad 100 gier bez reklam,
 • iCloud – umożliwia przetrzymywanie i przeglądanie zdjęć i plików dosłownie wszędzie.

Dzięki temu nie musimy już wykupować wszystkiego pojedynczo. Co więcej, w pakiecie subskrycja wszystkich usług wychodzi o wiele taniej a my zyskujemy oszczędności na koncie.

Apple One – atrakcyjne cenowo pakiety

Apple One to bez wątpienia usługa, która zadowoli nie jednego użytkownika sprzętu od giganta z Cupertino. Abonament Apple One dostępny jest w dwóch pakietach. Każdy z nich obejmuje 4 usługi, a różnią się one ceną:

 1. Pakiet “Dla Ciebie”, który zawiera
 • Apple Music,
 • Apple TV+,
 • Apple Arcade,
 • iCloud 50 GB.

Warto dodać, że cena miesięczna za samo Apple Music to 19,99 zł, Apple TV+ – 24,99, Apple Arcade – 24,99, a iCloud – 3,99 zł. Także oszczędzamy całkiem sporą sumę.

2.Pakiet rodzinny, który  zawiera:

 • Apple Music,
 • Apple TV+,
 • Apple Arcade,
 • iCloud 200 GB w chmurze iCloud. Dzięki temu łącznie może korzystać aż 6 osób.

Apple One – czy warto wykupić usługę?

Apple One to niewątpliwie odpowiedź na potrzeby klientów, a także krok w stronę innowacyjności. Nie ma nic prostszego niż jedna opłata miesięcznie, w zamian za cztery usługi. Co więcej, Apple One daje możliwość jednego, bezpłatnego okresu próbnego. dzięki temu możemy zobaczyć czy rzeczywiście usługa ta, jest dla nas najlepszą opcją. Po wykorzystaniu bezpłatnego okresu, automatycznie się pakiet odnawia. jednak można anulować subskrypcję w dowolnym momencie i to bez zobowiązań. Co więcej, usługa jest banalna. Wystarczy zakup jednego z dwóch dostępnych pakietów. Następnie można już korzystać z usług Apple na wszystkich platformach, na których są one dostępne czyli na wybranych telewizorach smart, na stronach internetowych, urządzenia streamingowych innych firm, a także urządzeniach z systemem Android. W pakiecie dla rodziny, każdy członek może logować się za pomocą własnych Apple ID. Mają oni indywidualny dostęp do konkretnej usługi, a także spersonalizowane rekomendacje. To doskonała opcja!

Informacje na podstawie: https://idream.pl/

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Sonos
Dzięki zaawansowanym technologiom, takim jak wzmacniacze kla...
Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena
17 marca  br. rozpoczął się 28. Wie...
Ciocia Tunia
Dawanie radości dzieciom oraz ich wdzięczność za to...
Festiwal Ludwiga van Beethovena
„Beethoven i filozofowie” – to motto 28. edycji Wiel...
Bal Maskowy
W najbliższą sobotę, 9 grudnia, o godzinie 18:00, Op...