zegarek, Atlantic 

Atlantic – piękno i szwajcarska precyzja

Opublikowano: 29 czerwca 2018

Klasyczna elegancja połączona z funkcjonalnością. Zegarek Atlantic to propozycja dla tych, którzy cenią sobie ponadczasowy design i niezawodny mechanizm. Często wybierane są przez rodzime gwiazdy, głównie takich gentlemanów jak reżyser Jerzy Hoffman, aktor Piotr Polk czy  będący od wielu lat twarzą marki  kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc.

Zegarki Atlantic – jak to wszystko się zaczęło?

Marka powstała w 1888 roku w Szwajcarii, w miejscowości Bettlach koło Grenchen i szybko stała się jednym z najważniejszych ośrodków zegarmistrzostwa. Wtedy to Euard Kummer otworzył swoją manufakturę. Pierwsze modele ukazały się w 1932 roku i jako pierwsze na świecie były wodoszczelne. Kolejne lata zaowocowały ulepszaniem mechanizmów i wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań. W Polsce Zegarki Atlantic pojawiły się latach 50. ubiegłego wieku i szybko zyskały wierną klientelę. Charakterystyczna linia marki zachwyca do dzisiaj i przyciąga nowych zwolenników.

W męskim stylu

Wyraźna stylistyka marki spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Popularnością cieszą się zwłaszcza zegarki męskie. Atlantic przypadnie do gustu mężczyznom sukcesu, zawsze dążącym do celu i pewnym siebie. Podkreślają silny charakter właściciela.

Do dziś największą popularnością cieszy się model Worldmaster. Ma on zarówno stałych, wiernych zwolenników, jak i zyskuje ciągle nowych fanów – za sprawą kolejnych edycji (jest dostępny w limitowanej wersji na 130-lecie firmy na stronie e-zegarki.com). Mężczyźni docenią nie tylko prestiżowy wygląd zegarków z linii Worldmaster, ale także ich parametry techniczne. Każdy model wyposażony został w sprawdzony, szwajcarski mechanizm ETA. Z kolei koperta wykonana ze stali szlachetnej oraz wysokiej jakości szkło sprawiają, iż jest to produkt, który z powodzeniem może być użytkowany przez lata.

Ponadto zarówno skórzane paski, jak i te w formie bransoletki są niezwykle wytrzymałe. Męski zegarek Atlantic stanowić może znakomitą, bardzo elegancką pamiątkę lub prezent.

Linia kobieca

Choć wydaje się, że firma produkuje swoje zegarki głównie dla panów, równie interesująca jest kolekcja dla pań. Damskie zegarki Atlantic to piękno i szyk w czystej postaci. Tradycyjna linia została dla kobiecej wersji wysubtelniona, a wybór pasków i kolorów tarcz pozwala na dobranie modelu odpowiedniego zarówno do codziennej, jak i wieczorowej stylizacji. Jest to nie tylko praktyczna, ale także przyciągająca uwagę biżuteria. Poza walorami estetycznymi producenci zachowali precyzyjny mechanizm. Jeśli mówimy, że coś działa jak w szwajcarskim zegarku, to musi być to klasyczny Atlantic.

Więcej na temat zegarków dowiesz się, odwiedzając stronę: https://e-zegarki.com/

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Męskie perfumy
Atrakcyjny zapach to jeden z kluczowych przymiotów elegancki...
koszulka
Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak sprawić, by ostatnie chwil...
Pako Lorente
Pako Lorente to popularna polska marka, która od lat zdobywa...
Kosmetyki dla mężczyzn
Skład kosmetyków do ciała dla mężczyzn jest specjalnie dobie...
Robi się coraz cieplej. Wiosnę trzeba powitać świeżym i zdro...