Menu
Auto detailing

Auto detailing – odzyskaj swój dawny samochód

Bez względu na to jak duże starania wykazujesz na co dzień w zakresie pielęgnacji swojego auta, jest ono narażone na ciągłe ryzyko powstawania drobnych rys i uszkodzeń. Winę za ten fakt ponosi przede wszystkim niska trwałość stosowanych obecnie lakierów samochodowych, które mogą zostać oszpecone nawet podczas zwykłego, amatorskiego mycia. Car detailing jest sposobem stanowiącym lekarstwo na opisany stan rzeczy, umożliwiając nie tylko przywrócenie pierwotnego wyglądu pojazdu, ale również długotrwałe zachowanie go w takiej postaci.

Co wchodzi w skład usług auto detailingowych?

W pełni kompleksowy zestaw usług auto detailingowych pozwala odzyskać stan fabryczny samochodu, a nierzadko nawet efekt jeszcze lepszy niż ten obecny tuż po opuszczeniu przez niego fabryki. W praktyce jednak istnieje wiele różnych pakietów, z których można skorzystać w tym zakresie i nie zawsze musi być to wariant w pełni rozbudowany.

Podstawową, a przez to także jedną z najbardziej popularnych usług detailingowych jest specjalistyczne, wykonywane ręcznie, niezwykle szczegółowe i skrupulatne mycie, uwzględniające niemal wszystkie dostępnych z zewnątrz części samochodu.

Następnym krokiem może być natomiast usuwanie rys z lakieru. W zależności od budżetu, który chcemy przeznaczyć na tę usługę, pozwala ona na wyeliminowanie nawet 95% wszystkich skaz obecnych w ramach karoserii – zarówno tych drobnych, jak i większych, w postaci np. głębokich rys czy wgnieceń. Dobrym wyjściem w przypadku niewielkich uszkodzeń jest usuwanie rys bez lakierowania całego elementu. Wówczas przy istotnie zminimalizowanych kosztach otrzymujemy w pełni satysfakcjonujący efekt.

Po zakończeniu czynności takich jak mycie nadwozia i korekta lakieru detailer na życzenie klienta jest w stanie również długotrwale zabezpieczyć wypracowane efekty aplikując na powierzchnię auta specjalistyczną powłokę ceramiczną. Uzyskana w ten sposób ochrona sięga nawet do 5 lat.

Auto detailing

Czyszczenie wnętrza samochodu

Podejmując decyzję odnośnie do kompleksowego odświeżenia swojego pojazdu, warto rozważyć także detailing wnętrza. Usługa ta obejmuje odkurzanie, pranie, mycie a w razie potrzeby również regenerację wszelkich elementów obecnych w kokpicie samochodu, w tym m.in. dywaników, wykładzin, tapicerki, detali skórzanych (wraz z impregnacją) oraz konsoli i deski rozdzielczej.

Jeśli zainteresowały Cię możliwości, jakie zapewnia auto detailing, zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej witryny jednej z najstarszych polskich firm działających w tej branży – studia Cars Care Poznań jest miastem, w ramach którego wspomniany zakład detailingowy od lat cieszy się renomą lidera lokalnego rynku.

2 odpowiedzi na “Auto detailing – odzyskaj swój dawny samochód”

  1. beatka pisze:

    Car detailing – super pomysł na atrakcyjny samochód

  2. Miro pisze:

    szkoda że ceny takiego zabiegu są przerażające

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2022