BESKID CUP – emocje na korcie

Opublikowano: 15 sierpnia 2015

Od 12 do 15 sierpnia 2015 r. mogliśmy śledzić rozgrywki w ramach jubileuszowego Turnieju Tenisa Ziemnego Artystów Polskich o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej BESKID CUP. Ta cykliczna impreza na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń kulturalno-sportowych regionu.

W tegorocznej edycji jak zwykle nie brakowało emocji i sportowego ducha walki. Mimo letniej pogody, która w tym roku wyjątkowo dała się we znaki, zawodnicy nie okazywali zmęczenia, lecz ochoczo podjęli wyzwanie i dawali z siebie wszystko w zmaganiach z przeciwnikiem, nie zapominając, że chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę.

W turnieju mężczyzn 10. edycji zwycięsko ze zmagań na korcie wyszli Jacek Mezo Mejer, Grzegorz Poloczek i Wojciech Dąbrowski. W rywalizacji kobiet najlepsze we władaniu rakietą okazały się trzy panie: Ewa Sawka, Maria Borzyszkowska oraz Beata Ścibakówna. Turniej odbył się na kortach SPA HOTEL JAWOR. O randze wydarzenia świadczy wieloletnia tradycja oraz patronat honorowy wicemarszałka województwa śląskiego.

Fot. J&R Stefanowicz SARA STUDIO

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Zaproszenie na Galę Akademii Dobrego Stylu
Przed nami kolejna jubileuszowa Gala Akademii Dobrego Stylu!...
W ostatni weekend maja na korcie Hotelu Narvil w Ser...
Od początku bieżącego roku obowiązuje ustawa, kt...