Menu

Bezpiecznie na nartach

Gdybyśmy mieli opisać akcję Bezpiecznie na nartach przysłowiami to: „czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci” i  „czego Jaś się nie nauczy tego Jan nie będzie umiał”. Bezpiecznie na nartach – to akcja skierowana do całych rodzin, z dużym naciskiem na uświadamianie najmłodszych narciarzy i snowboardzistów jak ważne są zasady bezpieczeństwa na stoku.

Czwarta edycja akcji – Bezpiecznie na nartach – zainaugurowana zostanie już 13 stycznia na  Kotelnicy Białczańskiej przy karczmie na górnej stacji.

Niezmienne są atrakcje organizowane podczas każdego eventu. A tu jesteśmy pewni, ze każdy znajdzie coś dla siebie. Nie jest bowiem tajemnicą, że nauka przez zabawę przynosi zdecydowanie lepsze efekty niż „nudne wykłady”.  Dlatego nasze akcje to duża dawka zabawy z jeszcze większą dawką edukacji. Uczymy bowiem jak udzielić pierwszej pomocy i pokazujemy jak wygląda akcja ratunkowa – tu jednak widz aktywnie uczestniczy w pokazie.

Dzięki współpracy z ratownikami górskimi pokazujemy, jak wygląda zjazd z poszkodowanym. A wykwalifikowana kadra szkoły mistrzostwa sportowego z zakopanego pokaże jak dobrze rozgrzać nasze mięśnie i przygotować się do sezonu.

Imprezy w ramach akcji – Bezpiecznie na nartach – to także duża dawka zabawy: góralskie śpasy na śniegu (jazda na worku ze sianem, zajęcia zręcznościowe z Janosikiem), możliwość zrobienia sobie unikatowego zdjęcia na wesołej ściance,  quizy i zajęcia artystyczne z animatorem.

To oczywiście nie wszystko. Mamy niezwykle ciekawą oraz interaktywną niespodziankę dla wszystkich. Nie będziemy jednak zdradzać wszystkich atrakcji. Po prostu bądźcie z nami! A może spotkacie naszych ambasadorów. A więc do zobaczenia 13 stycznia na Kotelnicy Białczańskiej od godz. 10.00

Magazyn VIP został patronem medialnym wydarzenia. więcej informacji www.bezpiecznienanartach.pl oraz https://www.facebook.com/bezpiecznienanartach/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2020