Menu
Jak powiększyć członka

Jak bezpiecznie powiększyć członka

W ostatnich latach zauważamy wzrost zainteresowania zabiegami powiększającymi penisa. Coraz większa ilość mężczyzn szuka w sieci informacji na temat sposobów powiększenia członka. Co nimi kieruje? Dlaczego są w stanie zrobić tak wiele, by zyskać kilka centymetrów długości? Czy wszystkie metody są równie bezpieczne? Jak powiększyć członka? Na te i inne pytania postaramy odpowiedzieć się w dzisiejszym artykule.

Dlaczego mężczyźni tak bardzo chcą powiększyć członka?

Przyczyn jest wiele, jednak spora część panów ma poważny kompleks na punkcie swojego przyrodzenia. Dążą do mitycznych 20 cm chociaż wielokrotnie przeprowadzane badania dowodzą, że dla kobiet rozmiar męskiego członka nie ma tak ogromnego znaczenia, jak mogłoby się wydawać. Inną przyczyną tego pędu za rozmiarem jest przekonanie, że „duży może więcej” jednak i w tym aspekcie znaczna część kobiet ma odmienne zdanie.

Oczywiście istnieje spora grupa mężczyzn, która ma poważny problem, bo rozmiar ich penisa jest tak mały, że powiększenie go wydaje się jedynym wyjściem by zachować dobre samopoczucie w łóżku i móc dać kobiecie to, czego ona potrzebuje.

Jakie są sposoby na powiększenie penisa?

Sposobów jest przynajmniej kilka. Jedne są bardziej, inne mniej skuteczne jednak właściwie każda metoda obarczona jest niewielkim ryzykiem. Do najbardziej popularnych sposobów na zwiększenie długości i grubości członka należą:

 • tabletki, maści i różnego rodzaju kremy,
 • ekstendery,
 • zabieg chirurgiczny,
 • pompki próżniowe.

Przegląd najlepszych sposobów na powiększenie penisa znaleźć można w serwisie BioCity.pl:

Jak naturalnie powiększyć penisa? Ranking naturalnych sposobów

Tabletki – najprostszy i najbezpieczniejszy sposób na dodatkowe centymetry

Tabletki na powiększenie członka to najprostszy i najbardziej bezpieczny sposób, by osiągnąć sukces. Czy są skuteczne? Wszystko zależy od tego, jaki preparat wybierzemy. Na rynku jest przynajmniej kilkanaście różnych rodzajów suplementów, których producenci gwarantują przyrost nawet do 7-9cm w 3 miesiące. Są to jednak bardzo optymistyczne założenia, które nie zawsze uda się osiągnąć. Na forach internetowych aż roi się od rozpaczliwych komentarzy, że tabletki nie działają. Tabletki to jednak dobra metoda pod warunkiem, że kupimy odpowiedni produkt.

Ekstender – brutalne rozciąganie, które nie zawsze jest bezpieczne

Kolejna grupa „powiększaczy” członka to mało znane w naszym kraju ekstendery. Dziwna nazwa dobrze obrazuje jeszcze dziwniejsze urządzenie, którego zasada działania polega na systematycznym rozciąganiu penisa. Wielu mężczyzn używa ekstenderów po kilka godzin dziennie. Są one dość problematyczne, spora część użytkowników uskarża się na różnego rodzaju bóle w trakcie ich stosowania. Pojawia się też sporo opinii, że takie urządzenie, które stosowane jest niezgodnie z zaleceniami producenta może okazać się bardzo niebezpieczne i powodować nieodwracalne zmiany.

Pompki próżniowe – dobry, lecz chwilowy efekt

Bardzo popularne na aukcjach internetowych pompki próżniowe cieszą się nieustannym zainteresowaniem mężczyzn. Wiele osób uważa, że największe gwiazdy porno stosują takie urządzenia przed nagraniem i są w stanie osiągnąć bardzo dobre rezultaty. Pompki nie są również do końca bezpiecznym rozwiązaniem. Duża grupa użytkowników pompek próżniowych uskarża się, że po zastosowaniu takiego wspomagacza nie odczuwają przyjemności w trakcie stosunku. Ich penis jest jakiś „obcy”.

Zasada działania pompki jest dość prosta – wsuwamy do niej członek, zasuwamy gumkę uciskową i podczas pompowania wytwarza się podciśnienie, które rozciąga penisa. Za pomocą pompki można osiągnąć dobre rezultaty jednak największą jej wadą jest chwilowy efekt, który osiągamy. Po kilkunastu/dziesięciu minutach członek wraca do pierwotnych rozmiarów. Największą wadą tego rozwiązanie jest każdorazowe „pompowanie członka” przed każdym stosunkiem.

Zabieg chirurgiczny – pewny i zawsze skuteczny

Operacja jest najbardziej pewną metodą. Wybierając się na konsultację lekarską, możemy z dużą dokładnością określić o ile uda nam się powiększyć członka w trakcie zabiegu. Poznajemy też cenę, która może sięgać kilkunastu tysięcy – nam pozostaje decyzja. Czy warto wybierać tak drastyczne środki? Wydaje się, że w czasach, gdzie na rynku pojawiają się coraz to nowe preparaty na powiększenie penisa, taki krok jest jednak zbyt pochopny. Decyzję pozostawiam jednak tobie.

3 odpowiedzi na “Jak bezpiecznie powiększyć członka”

 1. arek pisze:

  tabletki są całkiem dobre tylko trochę drogie

 2. romek pisze:

  jak dla mnie ważniejsze jest to czy są skuteczne, cena to nie wszystko!

 3. Tomasz pisze:

  Super wpis! Jak ktoś chce spróbować ćwiczeń to również warto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023