Bielizna typu harness

Bielizna typu harness – podnieś temperaturę w swojej sypialni

Opublikowano: 27 września 2019

Każdy z nas kojarzy sceny z filmów, w których wreszcie dochodzi do zbliżenia głównych bohaterów. Kobieta ściąga ubranie, pod którym oczywiście kryje się idealny komplet bielizny wraz z pończochami i paskami, które wyglądają niezwykle seksownie.

I właśnie te paski, które nadają niezwykłej pikanterii nawet zwykłej bieliźnie, nazywamy harness. Możemy kupować je osobno lub jako dodatki do innych elementów bielizny.

Jak nosić bieliznę typu harness?

Słowo harness pochodzi z języka angielskiego i oznacza uprząż, co skutecznie uzmysławia nam jak mają wyglądać takie pasy i czemu mają służyć. Podstawową ich wersją są oczywiście sznurki, które trochę przypominają pasy do pończoch.

Zakłada się je na pas i uda. Harnessy mają specjalne paski i zapięcia, które pozwalają na idealne dopasowanie ich do każdego ciała. Wykonane są też najczęściej z wysokiej jakości materiałów przyjaznych dla skóry, które wygodnie się nosi. Nic nie stoi na przeszkodzie, by założyć je również pod ubranie. W żaden sposób nie będą one przeszkadzać w czasie dnia.

Takie paski mogą przybierać różny kształt. Wiele firm oferuje połączenie kompletów bielizny z paskami, co stanowi nierozłączny komplet. Takie sznurki owija się wtedy wokół całego ciała rozpoczynając na biuście, poprzez brzuch a kończąc na udach. Kilka ciekawych propozycji bielizny harness możecie znaleźć na https://samanta.pl/12-harness.

Ważne jest, żeby harnessy były dopasowane  idealnie do naszej figury. Tu nie chodzi o to, żeby ścisnąć się jak najmocniej. Nie mamy wyglądać jak świąteczna szynka. Przede wszystkim mamy wyglądać seksownie, czyli paski mają swobodnie okalać nasze ciało. Możemy je dowolnie rozkładać po całym ciele tak, żeby uwydatnić nasze największe atuty a zakryć delikatnie to, czego się wstydzimy.

Odrobina pikanterii z bielizną harness

Czasem, kiedy zakładamy swój najlepszy komplet bielizny wydaje nam się, że  wyglądamy mało seksownie. Chcemy chociaż czasem wyglądać bardziej pociągająco, żeby nasz mężczyzna aż nie mógł się powstrzymać.

Często nie możemy sobie pozwolić na zakup kolejnego kompletu bielizny, dlatego pasy w stylu harness sprawdzą  się doskonale. Możemy je założyć jako dodatek do posiadanej już bielizny. Nie będziemy miały problemu z dopasowaniem pasów, gdyż  możemy je dostać w kilku wiodących kolorach.

Oczywiście dla wielu mężczyzn najbardziej zmysłowym kolorem jest czerwień, dlatego warto postawić na takiego pewniaka. Pasy zakłada się bardzo prosto i nie ma problemu, żeby je ubrać już wcześniej. Nie będą się odznaczać pod ubraniem, co pozwoli na wcześniejsze przygotowanie stylizacji.

Panie decydują się na zakup bielizny typu harness, by podnieść temperaturę w swojej sypialni. Sama nazwa już nas odwołuje do uczuć i emocji, które ma wzbudzać taki strój. Przede wszystkim kobieta w takim stroju ma być niejako zniewolona, a mężczyzna ma się poczuć jak zdobywca.

Dlatego taki komplet jest na pewno świetnym pomysłem na ożywienie relacji, czy doskonałym strojem na super randkę. Samo ściągnięcie takich pasów może być już doskonałą grą wstępną. Niewielki gadżet, a może znacznie ożywić relacje w naszej sypialni.

 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
życie intymne
W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie, gdzie rutyna...
baggy jeans
Damskie baggy jeans to spodnie jeansowe o luźnym, workowatym...
Torebki Crossbody
Wśród niezliczonej ilości dodatków, które stanowią nieodłącz...
bielizna na walentynki
Ulubione wino, kwiaty, romantyczny seans, sprawdzone gadżety...
Buty Ryłko
Buty to nie tylko podstawowy element garderoby, ale także sp...