Biotyna

Biotyna – witamina, którą znają tylko włosomaniaczki?

Opublikowano: 31 sierpnia 2020

Co zrobić, żeby włosy nie były tak napuszone? Co ile dni stosować odżywkę? Czy warto stosować biotynę na włosy? To tylko niektóre pytania, które padają na forach dla włosomaniaczek. Poświęcasz na zabiegi pielęgnacyjne nawet kilka godzin w tygodniu? Sprawdź, czy przypadkiem nie jesteś jedną z nich!

Kim są włosomaniaczki?

Coraz więcej Polek interesuje się świadomą pielęgnacją. O wyborze kosmetyków, nie tylko do włosów, decyduje już nie sama cena produktu. Coraz chętniej czytamy etykiety – wiemy, jakich substancji unikać i potrafimy rozszyfrować większość skrótów stosowanych przez producentów. Zwracamy także uwagę na to, z jakich materiałów zostało wykonane opakowanie i czy firma, która je wyprodukowała, reprezentuje wartości bliskie naszym. Informacji na temat pielęgnacji szukamy głównie w sieci. To prawdziwa kopalnia wiedzy!

Czy dbanie o włosy może być czymś w rodzaju hobby? Włosomaniaczki udowadniają, że tak. Dziewczyny i kobiety w różnym wieku, od nastolatek po seniorki, łączy jedno – marzenie o pięknej i zadbanej fryzurze. Na forach internetowych i w mediach społecznościowych codziennie wymieniają się informacjami o nowych produktach i domowych sposobach na piękne włosy.

Naturalność jest trendy!

Branża beauty stawia na naturalność i ciałopozytywność. Doskonale wiedzą o tym włosomaniaczki, które chętnie eksperymentują i szukają naturalnej alternatywy dla kosmetyków z drogerii. Często stosują kosmetyki na bazie ziół domowej roboty i dzielą się stworzonymi przez siebie recepturami z innymi użytkowniczkami. Nierzadko poświęcają kilka godzin w tygodniu na produkcję domowej roboty odżywek i olejków. O włosach potrafią rozmawiać godzinami. Niektóre mogą pochwalić się lepszą wiedzą niż niejeden fryzjer! Doskonale zdają sobie sprawę, że włosy wymagają wzmocnienia także od wewnątrz.

Biotyna na włosy – witamina, o której dyskutują zwolenniczki świadomej pielęgnacji

Włosomaniaczki często prowadzą dyskusje na temat biotyny. Dlaczego? To witamina, która jest ważna dla włosów, skóry i paznokci. Często nazywana jest także witaminą piękna. Nic dziwnego, że wzbudza emocje u kobiet, które zwracają szczególną uwagę na piękną i zadbaną fryzurę.

Jeśli nurtują Cię zagadnienia dotyczące naturalnej pielęgnacji, nie wiesz, czy szampon, który aktualnie jest w promocji, jest wart zakupu lub chcesz nauczyć się, jak samodzielnie przygotowywać olejki i odżywki do włosów, już wiesz, gdzie szukać porady!

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
sukienka na imprezę urodzinową
Sukienek na imprezę urodzinową szukamy zdecydowanie...
manicure hybrydowy
Manicure hybrydowy jest popularny już od około 10 lat, jedna...
prywatna opieka medyczna
Opieka medyczna może działać w oparciu o dwie formuły. Pierw...
mikrobiom skóry
O tym, jak dbać o skórę, czym jest mikrobiom skóry,...
Wszystkie kobiety są piękne bez względu na to jaką mamy sylw...