Menu
Biuro w dobrej dzielnicy

Biuro w dobrej dzielnicy – jak wybrać siedzibę firmy?

Wybór siedziby firmy jest istotny z kilku powodów – przede wszystkim, musimy pracownikom zapewnić odpowiednie warunki pracy, a także stworzyć wizerunek oraz naszą markę, w czym biuro pełni jedną z istotnych ról.

Oczywiście, dużym faktorem przy selekcji odpowiedniej przestrzeni biurowej powinna być też funkcjonalność, a pierwszym aspektem, na jaki musimy zwrócić uwagę to metraż i położenie biurowca.

Czym się kierować przy poszukiwaniach naszego idealnego biura? Oto nasze podpowiedzi.

Położenie

Nawet najlepszy biurowiec nie będzie spełniał naszych oczekiwań, kiedy jego lokalizacja jest niedogodna. Dobra lokalizacja to klucz do robienia interesów. Nasi kontrahenci powinni mieć prosty i w miarę możliwości szybki dojazd do siedziby naszej firmy, to samo tyczy się również pracowników. Dostępność dróg, a także komunikacji miejskiej jest niezwykle istotna i znacznie podnosi atrakcyjność takiego biurowca. Warto zadbać również o rowerzystów i wybrać miejsce, które posiada w pobliżu stację rowerową oraz ścieżki rowerowe.

Odpowiednia lokalizacja to także sąsiedztwo ważnych ośrodków handlu, rekreacji i kultury, takich jak centra handlowe, kino, restauracje czy parki. Zwłaszcza dostępność terenów zielonych, w postaci chociażby zielonego tarasu będzie świetnym atutem, który nasi pracownicy z pewnością docenią.

Biuro w dobrej dzielnicy

Źródło: Gdański Business Center w Warszawie

W biurowcu

Często spotykanym są w biurowcach działające przedszkola kawiarnie i sklepy czy siłownie. Obecność takich udogodnień to znowu duży plus, który sprawi, że dobrzy fachowcy mogą wybrać właśnie nas na swoich pracodawców.

Nowoczesność w stylowym wydaniu

Sam wystrój przestrzeni, dobrane materiały i bardzo istotne rozwiązania techniczne są czymś, o czym warto pamiętać. Dla pracowników lepszym środowiskiem jest biuro pełne światła i zieleni, takie, które umożliwia pracę w grupie, a także indywidualną. Nasze biuro nie powinno być zbyt duże czy zbyt małe. Dużym atutem będzie możliwość umieszczenia w nim wygodnej kanapy i kilku foteli, które stworzą bardziej domowy klimat i zachęcą pracowników do nieco bardziej kreatywnej pracy nie tylko przy biurku. Oczywiście istotna jest także dostępność pomieszczeń gospodarczych i użytkowych, takich jak kuchnia czy break room.

Biuro w dobrej dzielnicy

Źródło: Gdański Business Center w Warszawie

Nowoczesne biuro wspiera pracowników w tworzeniu i pracy kreatywnej, a także stanowi wsparcie przy codziennych obowiązkach. Nowoczesne biuro odznacza się stylem i harmonią, a jego położenie jest przystępne i zapewnia odwiedzającym wygodę. Warto szukać takiego biura, by zapewnić naszym współpracownikom najlepsze warunki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021