Biznesowe zabawy po godzinach

Opublikowano: 19 lipca 2016

26 czerwca na Rancho pod Bocianem odbyła się VI Letnia Gala Przedsiębiorców. Spotkali się na niej ludzie biznesu, by wraz ze swoimi rodzinami aktywnie spędzić letnią niedzielę, co było możliwe dzięki licznym atrakcjom, jakie przygotowali organizatorzy.

Miłośnicy ruchu i adrenaliny mogli poszaleć w parku linowym i na ściance wspinaczkowej, fani gier wziąć udział w turnieju minigolfa, zaś dzieci poskakać na batucie czy pobawić się z postaciami z Magicznych Ogrodów. Warto było też zwiedzić usytuowane w namiotach stoiska i skorzystać z atrakcyjnych ofert partnerów i sponsorów gali.

Uroczystość poprowadziła aktorka Laura Łącz. Część oficjalna rozpoczęła się wręczeniem Pereł EuroTurystyki – nagród przyznawanych wyjątkowym polskim obiektom turystycznym, które wręczyli Barbara Jończyk, prezes Klubu Integracji Europejskiej, i Krzysztof Jończyk, wiceprezes tej instytucji. W tym roku wyróżnienia trafiły do Hoteli Afrodyta Busines & SPA z Radziejowic, Senator Konferencje SPA ze Starachowic oraz Medi&Spa Biały Kamień ze Świeradowa-Zdroju. Wydarzenie jak co roku miało również akcent charytatywny – w jego trakcie odbyła się sprzedaż wartościowych cegiełek na rzecz Stowarzyszenia Opta.

Fot. archiwum organizatora / FORUMgwiazd.com.pl

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
dwór Strzyżew
21 czerwca Dwór Strzyżew gościł członków Klubu Integracji Eu...
Zaproszenie na Galę Akademii Dobrego Stylu
Przed nami kolejna jubileuszowa Gala Akademii Dobrego Stylu!...
Ikony Gracji
Klub Integracji Europejskiej już po raz siódmy w...
Już po raz piąty wręczone zostały statuetki „Gra...
Malarka młodego pokolenia -...