Centrum Medyczne MML

Spotkanie okulistyczne w Centrum Medycznym MML

Opublikowano: 26 września 2018

W warszawskiej klinice okulistycznej – Centrum Medycznym MML odbyło się specjalne spotkanie, mające na celu zaprezentowanie najnowszych technik diagnostycznych i operacyjnych dotyczących leczenia jaskry i zaćmy, które są coraz bardziej rozpowszechnionymi schorzeniami.

Jaskra rozwija się powoli, najczęściej nie dając żadnych objawów – zbyt późno wykryta, prowadzi do ślepoty z powodu stopniowego zaniku nerwu wzrokowego, dlatego niezwykle istotne jest jej wczesne zdiagnozowanie. Natomiast zaćma to przede wszystkim degeneracyjna choroba oczu (aczkolwiek bywa też schorzeniem wrodzonym), która powoduje stopniowe zmętnienie soczewki, również skutkujące utratą wzroku.

Ze specjalistami z Centrum Medycznego MML spotkały się znane i lubiane postaci mediów: aktorzy i dziennikarze, którzy z zainteresowaniem wysłuchali specjalistów – okulistów z kliniki. Przy tej okazji mogli nie tylko zgłębić swoją wiedzę, ale również obejrzeć nową przychodnię okulistyczną.

 

 __________________________

Na fotografii – od lewej: dr Jezierski i dr Nowowiejska z MML, Emilia Krakowska, Lidia Stanisławska, Jacek Kret, Olga Borys i dyrektor zarządzająca MML Wioletta Michalik.

Centrum Medyczne MML

Plac Grzybowski ul. Bagno 2 (wejście E)
00-112 Warszawa

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
przeciwwskazania do stosowania medycznej marihuany
Marihuana lecznicza to temat, który budzi w...
Alergie
Porządki sezonowe to idealna okazja, aby nie tylko odświeżyć...
Siwienie włosów
Siwienie włosów to naturalny proces, podczas którego nasze w...
brak snu
W dzisiejszym świecie, gdzie tempo życia jest coraz...
Dieta śródziemnomorska
Pewnie słyszałeś o diecie śródziemnomorskiej, która kładzie...