Menu

Zima mroźna nam niegroźna

Kolejna już edycja charytatywnego eventu „Zima mroźna nam niegroźna”, która odbyła się 4 grudnia w Pałacyku Kasyno w Podkowie Leśnej, pokazała, jak gwiazdy wspierają akcje pomocowe.

Event miał formę niezwykłych pokazów mody. W roli głównej wystąpiły dzieci z rodzin potrzebujących, które razem z gwiazdami (Beata Tadla, Barbara Kurdej-Szatan, Monika Zamachowska, Małgorzata Potocka, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk, Uliasha, Aleksandra Kostka, Agata Załęcka, Agata Pruchniewska, Agnieszka Mrozińska, Karol Strasburger i Mateusz Banasiuk) prezentowały kolekcje znanych firm i projektantów.

Pierwszy pokaz odbył się w plenerze. Modele wystąpili w kurtkach narciarskich Regatta i Dare 2b. Następnie w specjalnie zaprojektowanych i uszytych na tę okazję kożuchach marki FP Kożuchy. Podczas ostatniego wejścia aktorki ubrane były w płaszcze projektu Kasi Piechockiej-Lenartowskiej. Towarzyszące im dzieci w kurtki Besta Plus Retail. O nakrycia głowy zatroszczyła się firma Raster, zaś o ciepło stóp Obuwie AGASI (dorośli) i Rossmann (dzieci).

Kolejny pokaz odbył się w sali owalnej podkowińskiego pałacu. Panie zaprezentowały kreacje: Spektroom, Royal Duds, Rogers oraz ONLY, Karol Strasburgesr wystąpił w garniturze uszytym dla niego przez firmę Liebert Suits, a Mateusz Banasiuk zaprezentował marynarkę znanego projektanta Aleksa Caprice’a. Dzieci wystąpiły w ubraniach polskich projektantów z firm: No Frames, Ojtyty, aQakademia oraz marki Reserved Kids.

Event zakończył krótki recital młodej, bardzo zdolnej piosenkarki Uliashy. Pokazy zorganizowali HG Film Sp. z o.o. i Centrum Kultury i Inicjatyw Społecznych w Podkowie Leśnej. Patronat medialny nad wydarzeniem objął: „Magazyn VIP”.

Fot. Ireneusz Rek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2020