CERTINA DS Podium Chronograph Lap Timer

Chronometr dla wyścigowych profesjonalistów

Opublikowano: 29 sierpnia 2017

Energia i emocje towarzyszące sportom motorowym są od dawna jedną z nadrzędnych pasji marki CERTINA.  Premierą nowego DS Podium Chronograph Lap Timer – Racing Edition szwajcarska marka zegarmistrzowska sprawia, że precyzja i dreszcz wielkiej prędkości profesjonalnych wyścigów stają się bliższe  użytkownikowi zegarka.

W modelu zdolnym odmierzać czas z dokładnością do dziesiątych części sekundy z precyzją gwarantowaną certyfikatem chronometru COSC, wisienką na torcie jest funkcja licznika okrążeń. Doceni ją każdy miłośnik wyścigów. Żółto czarna, specjalna edycja Racing Edition jest dedykowana serii wyścigów ADAC GT Masters.

Od dekad marka CERTINA kojarzy się ze sportem motorowym. Zaangażowanie marki w świat wielkiej prędkości ma swoje konsekwencje. Najbardziej ekscytująca z nich przybiera dziś formę bezkompromisowego zegarka, nowego DS Podium Chronograph Lap Timer – Racing Edition, wyposażonego w ponadprzeciętnie precyzyjny mechanizm kwarcowy Precidrive™ o klasie chronometru certyfikowanej przez COSC.

CERTINA DS Podium Chronograph Lap Timer

CERTINA DS Podium Chronograph Lap Timer

Funkcje chronografu są specjalnie przystosowane do chronometrażu wyścigów. Licznik okrążeń pozwala w intuicyjny sposób mierzyć i dodawać czasy przejazdów w zaledwie kilku prostych operacjach. Łączne czasy są przedstawiane na liczniku 60-minutowym na godzinie 10., odpowiadającym dokładnej długości trwania wyścigu serii ADAC GT Masters.

Licznik dziesiątych części sekundy na godzinie 2 oferuje wskazania w czasie rzeczywistym przez dwie pełne minuty, czyli przez czas zbliżony do czasu przeciętnego okrążenia na torze.

CERTINA DS Podium Chronograph Lap Timer w 42mm kopercie pokrytej czarnym PVD ma także bezkompromisowo sportowy wygląd. W specjalnej edycji Racing Edition, dedykowanej partnerskiej współpracy CERTINA z ADAC GT Masters, dominuje oficjalna kolorystyka wyścigowej serii. Żółta, lakierowana skala tachymetru wyróżnia się na tle czarnej powłoki PVD pierścienia lunety.

Na czarnej tarczy, czerwone i białe wskazówki i indeksy z warstwą żółtej substancji luminescencyjnej Super-LumiNova® tworzą silny wizualny kontrast, gwarantując doskonałą czytelność wskazań. Żółte akcenty pojawiają się także na koronce, ergonomicznych przyciskach oraz na przeszyciach i krawędziach eleganckiego, sportowego paska z czarnej skóry, który dopełnia ekscytujący, gotowy do wyścigu styl modelu.

DS Podium Chronograph Lap Timer Racing Edition to premierowy model z nowej linii produktów CERTINA celebrujących nieustanne zaangażowanie marki w sport motorowy. W ofercie pojawią się także trzy inne wersje zegarka. Model w kopercie z polerowanej i szczotkowanej stali szlachetnej z czarną tarczą, na bransolecie z trzech rzędów stalowych ogniw lub na czarnym pasku z perforowanej skóry, a także model w kopercie z czarnym PVD z zielono białymi detalami na tarczy i czarnym paskiem skórzanym z zielonymi przeszyciami. Wszystkie zegarki tej linii są wyposażone w zapięcie motylowe z przyciskami oraz korzystają z zalet słynnego systemu zabezpieczeń CERTINA DS (Double Security) Concept.

Zdjęcia: materiały prasowe

Tagi: ,

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Zegarki Guess
Sezon letni sprzyja metamorfozom w różnych sferach życia. Do...
Zmiana czasu
Statystycznie jednym z najczęstszych pytań, jakie zadają sob...
Huawei Watch GT3 Pro
Wiele osób z pewnością przyzna nam, że nabycie odpowiedniego...
paski do Garmin
...
Huawei Watch Gt3 Pro Sport
Huawei niedawno wprowadził na rynek swój najnowszy zegarek s...