Click & Boat, nowoczesna platforma umożliwia czarter jachtów przez internet

Opublikowano: 30 stycznia 2019

Zorganizowanie wakacji na jachcie stało się niesłychanie proste dzięki platformie Click & Boat. To innowacyjna platforma pozwalająca na czarter jachtów przez internet zarówno w Polsce, jak i za granicą. Strona, nazywana „Airbnb dla łodzi”, oferuje klasyczne jachty żaglowe, luksusowe katamarany, a także wygodne łodzie motorowe i szybkie pontony RIB, a także skutery wodne. Strona jest dostępna również w języku polskim i skupia społeczność ponad 300 000 zarejestrowanych na stronie miłośników wypoczynku na wodzie.

Jak korzystać z Click & Boat

Używając wyszukiwarki czarterów na Click & Boat można sprawdzić jachty dostępne w ponad 35 krajach na całym świecie. Szeroka oferta obejmuje różne modele, standardy i ceny, dlatego w zależności od budżetu i preferencji żeglarskich, każdy może tu znaleźć odpowiednią jednostkę. Wyszukiwanie ułatwiają liczne filtry, dzięki którym można zawęzić wyniki z uwzględnieniem konkretnego typu łodzi czy liczny kabin. Łodzie na platformie są ofertowane zawsze jako czarter prywatny. Oznacza to, że wynajmując jacht za pośrednictwem strony mamy go do swojej wyłącznej dyspozycji. Jednocześnie jest możliwość skorzystania z usług profesjonalnego sternika, który zatroszczy się o bezpieczeństwo na pokładzie. Osoby posiadające adekwatne doświadczenie i uprawnienia żeglarskie mogą natomiast skorzystać z tzw. czarteru „bareboat” – samej łodzi, bez kapitana.

Po znalezieniu na platformie interesującej oferty można nawiązać bezpośredni kontakt z jej właścicielem. To okazja, nie tylko do weryfikacji dostępności jachtu w wybranym terminie, ale także uzyskanie dodatkowych informacji o danym miejscu i ciekawych miejscach, które można zobaczyć w okolicy. Wybierając ofertę, warto zwracać uwagę na opinie pozostawione przez innych użytkowników platformy. Click & Boat zależy na jednoczeniu żeglarskiej społeczności, więc klienci są zachęcani do dzielenia się swoimi wrażeniami i doświadczeniem.

czarter jachtów

Destynacje dostępne na Click & Boat

Początkowo platforma oferowała możliwość udostępniania swoich łodzi tylko prywatnym właścicielom. W listopadzie 2017 roku nastąpiła istotna zmiana. Profesjonalni armatorzy zyskali możliwość zamieszczania swoich ofert na Click & Boat. Od tego momentu dynamiczny rozwój platformy przyspieszył jeszcze bardziej. Od tego czasu, liczba dostępnych jednostek zwiększyła się o niemal 10 000. Obecnie wynosi już ponad 30 000 łodzi, znadujących się w ponad 30 krajach na całym świecie. Oczywiście, głównym kierunkiem są państwa europejskie, takie jak Chorwacja, Grecja, Francja czy Włochy. Firma oferuje łodzie również w Holandii, Skandynawii, a także w Polsce.

Przeważająca część polskich ofert dotyczy portów mazurskich, ponadto rośnie liczba propozycji w Szczecinie i Trójmieście. W ten sposób polscy właściciele mogą dotrzeć do szerokiego grona użytkowników platformy z Polski i zza granicy. Click & Boat nie pozostaje w tyle, jeżeli chodzi o bardziej egzotyczne kierunki. Od niedawna platforma może zaoferować swoim użytkownikom łodzie w Tajlandii, Indonezji oraz Dubaju. Oprócz tego za pośrednictwem strony można wynająć łódź w takich regionach świata jak: Brazylia czy Brytyjskie Wyspy Dziewicze i Santa Lucia.

 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Festiwal Biegowy
Powolnym krokiem zbliża si...
SMMASH
Wiele lat ćwiczeń, a wraz z nimi - litry potu wylanego na za...
Graj z Sercem
...
Festiwal Biegowy
Trzy dni pełne atrakcji dla dzieci, dorosłych i całych rodzi...
Igrzyska Europejskie
Igrzyska Europejskie mają z jednej strony pokazać pi...