Cloud backup

Cloud backup skuteczną metodą ochrony danych

Opublikowano: 22 grudnia 2020

W prowadzeniu własnej działalności niezwykle ważne staje się bezpieczeństwo danych, którymi operujemy, a w czasie tak szeroko rozwiniętej cyfryzacji coraz częściej rozwiązaniem w prowadzeniu biznesu okazuje się korzystanie z chmur typu IaaS i SaaS. Firmy takie jak SerwNet Sp. z o. o. mają w swojej ofercie infrastrukturę która pozwala na centralne zarządzenie bez konieczności inwestowania w zaawansowany sprzęt. Wdrożenie do chmury można rozpocząć w dowolnym momencie i trwa parę tygodni, co pozwala na sprawną transformację, która umożliwi przejście całej firmy na pracę zdalną.

Bezpieczeństwo danych, czyli cloud Backup staje się łatwiejszy i bezpieczniejszy dzięki nowoczesnym systemom. Programy zostały stworzone m.in. na naszym polskim podwórku i korzystają z niego między innymi operatorzy sieci Orange i T-mobile. Technologia pozwala na nielimitowane zabezpieczenia danych firmy na poziomie chmury oraz nieustanne centralne zarządzanie i kontrolę zarówno na komputerze stacjonarnym, ze smartphone ‘a  czy tableta. Dzięki szyfrowaniu danych także w komputerze program daje 100% bezpieczeństwa. Informacje są dodatkowo kompresowane, co pozwala na niemalże nielimitowaną ilość magazynowania wiadomości. Dane zostają rozszyfrowywane dopiero w drodze powrotnej do urządzenia. Warto wspomnieć też, że system ten oprócz pozytywnej opinii wśród użytkowników, został także doceniony przez ekspertów w konkursie Best in Cloud – bezpieczna chmura w 2017 roku.

Piotr Suwałowski, założyciel i Prezes Zarządu SerwNet Sp. z o.o.

Piotr Suwałowski, założyciel i Prezes Zarządu SerwNet Sp. z o.o.

„Integrujemy nowoczesne systemy informatyczne do tworzenia kopii zapasowych w chmurze, z których można zabezpieczyć nielimitowaną liczbę komputerów i użytkowników. A to wszystko w ramach jednego bezpiecznego rozwiązania. Na rynku istnieje wiele różnych możliwości informatycznych, dedykowanych przedsiębiorstwom w zakresie przetwarzania danych i informacji. W naszej firmie posiadamy w portfolio szereg rozwiązań, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.” – powiedział Piotr Suwałowski, założyciel i Prezes Zarządu SerwNet Sp. z o.o.

Warszawska firma IT zapewnia szeroką pomoc we wprowadzaniu systemów informatycznych klasy ERP, a ich elastyczna postawa pozwala na dopasowanie się do niemal wszystkich potrzeb klienta. Mali, jak i średni przedsiębiorcy mogą liczyć na usługi ściśle dopasowane do ich branż. Wprowadzenie do oferty SerwNet programu  do szybkiego tworzenia i odzyskiwania danych z backup otworzyło drzwi do zupełnie nowej jakości bezpieczeństwa danych przechowywanych w chmurach. SerwNet nieustannie skupia uwagę na rozwijaniu swojej oferty oraz obserwacji i poszukiwaniu najnowszych technologii, które mają usprawnić i poprawić funkcjonowanie przedsiębiorstw swoich klientów.


Piotr Suwałowski

Piotr Suwałowski, założyciel i prezes Zarządu SerwNet Sp. z o.o

Piotr Suwałowski, założyciel i prezes Zarządu SerwNet Sp. z o.o., czołowej firmy IT istniejącej w Polsce od 1999 r. Ekspert z zakresu systemów ERP Sage. Przez wiele lat doradzał instytucjom w obszarach procesów zarządczych w branży IT. Obecnie SerwNet realizuje projekty dla korporacji i instytucji państwowych w zakresie systemów i powiązań z  finansami, księgowością, kadrami i płacami, a także wspierające procesy sprzedażowe, logistyczne i produkcyjne. Prywatnie pasjonat caravaningu, dalekich podróży oraz włoskich garniturów.

Sesja fotograficzna Pana Piotra

SerwNet Sp. z o. o. ze swoim ponad 20 – letnim doświadczeniem oferuje usługi wdrażania systemów ERP dla małych, średnich i dużych firm dostosowując się do indywidualnych potrzeb klienta. Z oferty firmy z powodzeniem skorzystało już ponad 2000 klientów o różnorodnym profilu działalności. SerwNet Sp. z o.o. z powodzeniem tworzy i wdraża systemy informatyczne dedykowane firmom bez względu na branżę, którą reprezentują. Rozwiązania te cieszą się dużą popularnością i są przystosowane do potrzeb konkretnej firmy.

 

 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
kontener magazynowy
Kontenery magazynowe są nieodłącznym elementem współczesnego...
Anna Maria Porowska
Anna Maria Porowska jest wybitną postacią w świecie...
biuro rachunkowe
Biura rachunkowe mogą podchodzić do realizacji usług w różny...
Małgorzata Kuliga
Biznes to dla nas nie tylko zarobek, lecz przede wsz...
Jak sprzedać firmę
Decyzja o sprzedaży firmy to ważny krok – wymagający...