Ptasie Mleczko

Costa Coffee i Ptasie Mleczko® łączą siły

Opublikowano: 19 maja 2023

Costa Coffee i Ptasie Mleczko® doskonale wiedzą o tym, że… przyjemniej razem! Z połączenia tych dwóch znanych i lubianych marek powstały inspirowane napojami kawowymi limitowane smaki pianek, które 13 kwietnia zadebiutowały na rynku. A już od 10 maja w Costa Coffee zagoszczą niesamowite napoje Caffè Frappé oraz Słony Karmel Shake z dodatkiem Ptasie Mleczko®, które będą smakowitą propozycją z letniej oferty kawiarni. 

Relacje to jeden z głównych czynników, który sprawia, że czujemy się szczęśliwi. Razem przyjemniej jest doświadczać, odkrywać i dzielić się radościami. W duecie świat smakuje lepiej, szczególnie jeśli jest to takie słodkie połączenie, jak Costa Coffee i Ptasie Mleczko®.

“Przyjemniej razem” to hasło, które doskonale odzwierciedla współpracę Costa Coffee i Ptasie Mleczko®. Aromatyczna kawa i lekka, słodka pianka tworzą duet idealny, dostarczając nowych wrażeń smakowych – mówi Agnieszka Bobrukiewicz, Commercial Marketing Director w Costa Coffee. Nasza oferta jest wynikiem wielu miesięcy wytężonej pracy, od inspirującej wymiany doświadczeń do wspólnego testowania receptur. Zależało nam na tym, aby finalny produkt zaspokoił nawet najbardziej wymagające podniebienia – dodaje Bobrukiewicz.

Ptasie Mleczko

Smaki Costa Coffee zamknięte w piance Ptasie Mleczko®

Ptasie Mleczko® Caffè Frappé to idealna propozycja dla miłośników mrożonej kawy. Zawierają kawę, przyrządzoną na bazie niepowtarzalnej, autorskiej mieszanki Signature Blend, której receptura pozostaje niezmienna od ponad 50 lat. Z kolei pianki Słony Karmel Shake to smak oryginalnego napoju Costa Coffee ze słonym karmelem w roli głównej.

Ptasie Mleczko® zanurzone w napojach Costa Coffee

Współpraca Costa Coffee i Ptasie Mleczko® to zapowiedź letniej oferty kawiarni. Królować w niej będą dwa niesamowite smaki napojów Caffè Frappé i Słony Karmel Shake z dodatkiem pianek Ptasie Mleczko®.

Letnie napoje muszą pobudzać i jednocześnie orzeźwiać, dlatego nowe propozycje napojów są idealne na upalne dni. Caffè Frappé to mrożona kawa na bazie espresso, zwieńczona bitą śmietaną i dopełniona lekką pianką Ptasie Mleczko®. Kawa w tym wariancie zaskakuje delikatnym i jedynym w swoim rodzaju smakiem. Dla tych, którzy latem poszukują alternatywy dla kawy, Costa Coffee przygotowała również napój Słony Karmel Shake. To słodycz, która przełamana została słonym karmelem w postaci mrożonego shake’a z pianką Ptasie Mleczko®.

Oferta letnia Costa Coffee dostępna będzie w kawiarniach od 10 maja. Od 5 maja członkowie Costa Coffee Club  mieli okazję spróbować przedpremierowo nowych smaków. A ci, którym smaki Costa Coffee i Ptasie Mleczko® szczególnie przypadną do gustu, będą mogli rozkoszować się tą przyjemnością dłużej, ponieważ limitowane smaki pianek będzie można nabyć także w kawiarniach Costa Coffee.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Lavazza
Kiedy rano budzimy się z myślą o aromatycznej kawie, często...
Kawa mielona
Jaka kawa smakuje najlepiej?...
coffee to go
Kawa na wynos nie jest już domeną wyłącznie kawiarni. Możemy...
Kubek z nadrukiem
Jeśli uważasz, że kubek z napisem jako pomysł na prezent to...
Ciasto
Kiedy siedzisz w domu, pijesz kawę i relaksujesz po ciężkim...