Creative Outlier Active

Creative Outlier Active – nowość dla aktywnych

Opublikowano: 8 stycznia 2021

Uprawianie sportu jest w społeczeństwie coraz popularniejsze. Jednak w obecnych czasach nawet w czasie poświęconym na aktywność trzeba być w kontakcie ze światem. Przy okazji cieszyć się swobodą ruchów i komfortem użytkowania. Wielofunkcyjność i wygoda to drugie imię nowości od Creative – słuchawek Outlier Active.

Marka Creative na równi dba o wygodę użytkowania, jak i design oferowanych gadżetów.

Optymalny produkt wynikiem testów zawodowców

Słuchawki Outlier Active to nie pierwszy model dedykowany osobom aktywnym, które mają szczególne potrzeby. Wcześniejsze modele: Outlier Sports i Outlier Air Sports spotkały się z nad wyraz dobrym przyjęciem i zdobyły duże uznanie wśród zawodników. Na tym jednak producent nie poprzestał. Najnowszy model – Creative Outlier Active – jest wynikiem jeszcze bardziej wytężonej pracy, uwzględniającej testy sportowców i uwagi zawodowców, którzy są najbardziej miarodajną grupą użytkowników.

Opracowując nowe produkty, Creative korzysta z uwag i sugestii zawodników triathlonu. Ich intensywne treningi i różnorodność wykonywanych zawodów pozwala stworzyć produkt idealnie dostosowany do potrzeb osób, które prowadzą aktywny tryb życia. W ramach stałej współpracy z firmą słuchawki testuje międzynarodowa grupa Triangle Sport. O efekcie pracy marki Creative najlepiej świadczy fakt, że modele marki chętnie wybierają sportowcy, w tym znani i doceniani, choćby Ewa Komander, aktualna Mistrzyni Polski w triathlonie Ironman 70.3.

Creative Outlier Active

Ewa Komander – Mistrzyni Polski w triathlonie Ironman

Ergonomia ceniona przez sportowców

Creative Outlier Active bezprzewodowe słuchawki douszne cechujące się stylowym designem, a zarazem doskonałymi parametrami. Są nie tylko starannie wykonane i atrakcyjne wizualnie dzięki matowemu wykończeniu, lecz także odporne na pot, co z pewnością docenią sportowcy. Słuchawki posiadają oznaczenie wodoszczelności IPX4. Do tego są niezwykle lekkie – ważą zaledwie 15 g.

Długi czas pracy baterii pozwala na korzystanie ze słuchawek nawet przez 10 godzin, a czas ładowania wynosi od 2 do 3 godzin. Przewód łączący słuchawki ma 48 cm, a przy tym jest wyjątkowo miękki. Dzięki temu nie ogranicza ruchów i nie pozwala odczuwać dyskomfortu podczas biegania lub innych treningów.

Muzyka wysokiej jakości najlepszą motywacją do treningów

Dzięki długiej pracy baterii oraz technologii ClearSpeech™, która sprawia, że dźwięki docierające do użytkownika są wyraźne i pozbawione zakłóceń, sportowcom podczas całego treningu może towarzyszyć muzyka w najlepszej jakości dźwięku. A czy można sobie wyobrazić lepszą motywację do wysiłku i umilenie czasu fizycznych zmagań z własnymi słabościami?

Dodatkowo na korzyść słuchawek działa wbudowany pilot, który ułatwia sterowanie połączeniami głosowymi i odtwarzaniem muzyki bez konieczności wyciągania telefonu. Atutem modelu jest też wykorzystanie technologii Bluetooth 4.1.

Aktywność czystą przyjemnością

Ergonomiczne nakładki w trzech rozmiarach sprawiają, że słuchawki Creative Outlier Active utrzymują się we właściwym miejscu niezależnie od stopnia intensywności treningu i dynamiki ruchów.

Słuchawki Outlier Active są dostępne w czarnym kolorze. Na polskim rynku można je nabyć w sieci sklepów RTVEuroAGD w cenie 129,99 zł: https://www.euro.com.pl/sluchawki/creative-outlier-active-czarny.bhtml. Zestaw zawiera 3 pary dousznych gumek na słuchawki (S, M, L), 2 rodzaje bezpiecznych wkładek dousznych, kabel Micro USB (0,25 m), klips, kompaktowy pokrowiec z materiału i skróconą instrukcję obsługi.

Creative

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
technologia LED
Zastosowanie energooszczędnej technologii oświetlenia w ozna...
Integracja telefonii z CRM
Rozmowa telefoniczna to wciąż podstawowy środek komu...
Ewa Kraińska
AI już kieruje naszymi zakupami. To jest aktualna rz...
Pompa ciepła
Pompy ciepła stanowią innowacyjne rozwiązanie w dzie...
Terminal płatniczy
Terminale płatnicze stanowią kluczowy element dla rozwoju ma...