Cyfryzacja firmy

Cyfryzacja firmy a aplikacja dedykowana z software house

Opublikowano: 12 listopada 2021

Pandemię można traktować albo jako zagrożenie dla biznesu, albo jako szansę. To oczywiste, że w rzeczywistości jest ona jednym i drugim. Okazuje się jednak, że firmy, które już dawno przeszły proces cyfryzacji, radzą sobie teraz zdecydowanie lepiej. Obecna sytuacja rynkowa zmusza jednak kolejne przedsiębiorstwa do podejmowania takich decyzji rozwojowych.

Wciąż wahasz się, czy rzeczywiście warto stworzyć w Twojej firmie spójny system? Sprawdź najważniejsze korzyści, jakie da Ci aplikacja dedykowana z software house.

Łatwa praca zdalna za pomocą oprogramowania

Co działo się w pierwszej połowie 2020 roku, gdy wiele firm musiało przejść na pracę zdalną? To był chaos. Nie dość, że trzeba było naprędce wybrać narzędzia, które to ułatwią, to jeszcze nie wiadomo było, kto ma to zrobić. Część firm nie poradziła sobie z tym wyzwaniem do dziś. Niektóre z nich zakończyły działalność. Inne z utęsknieniem czekały na powrót do normalnych warunków.

Tymczasem pracownicy rozsmakowali się w pracy z domu. Być może musieli przeorganizować nieco swoje otoczenie, ale zyskali więcej czasu wolnego. Dobrze funkcjonujący system pozwala sprawnie wykonywać obowiązki. Przerzucanie się między dziesiątkami programów, z których każdy szwankuje, to nie jest droga do wydajności.

Wszystkie funkcjonalności w jednej aplikacji

Skoro już o dziesiątkach aplikacji mowa… Wyobraź sobie, że wszystkie dane z Twojej firmy są zebrane w jednym programie webowym. Można go z powodzeniem wykorzystać na urządzeniach mobilnych. Masz więc nad nim kontrolę o dowolnej porze dnia i nocy. Księgowość, HR, sprzedaż, logistyka. Te wszystkie działy powinny wymieniać się informacjami i wzajemnie na siebie wpływać.

Jest to jednak możliwe tylko w jednym przypadku. Oprogramowanie ma być bezpieczne, by wrażliwe, biznesowe dane nie wyciekły do konkurencji. A to software house może Ci zapewnić z pełną odpowiedzialnością.

Częściowa automatyzacja powtarzalnych zadań

Możesz pójść w swoim projekcie jeszcze dalej. Co by było, gdyby projektowany program samodzielnie wykonywał dla Ciebie pracę? Pomyśl, ile dokumentów wypełniają codziennie zatrudnione przez Ciebie osoby. Cała dokumentacja może być przechowywana w formie cyfrowej lub nawet automatycznie uzupełniana na podstawie danych już istniejących w systemie.

Można również ustawić system obsługi maili w taki sposób, by samodzielnie odpowiadał na część korespondencji. Twoi pracownicy skupią się wówczas na trudniejszych zadaniach, wymagających znacznie większych kompetencji miękkich.

Software house może usprawnić analitykę

Raporty dotyczące sprzedaży, kosztów, wydajności i opłacalności. Twoi analitycy mogą siedzieć nad nimi godzinami. Tymczasem Twój system może samodzielnie generować podsumowania i przedstawiać je w czytelnej formie graficznej. Jeśli zechcesz, zlecisz mu nawet tworzenie raportów w określonych odstępach czasowych.

Co zyskasz w ten sposób? Uwolnisz swoich ludzi od zadań, które pożerają ich energię i zabijają kreatywność. Oprogramowanie nie popełni też błędu. Twoi pracownicy będą zaś mogli się skupić na szukaniu rozwiązań. Bo problemy będą widoczne i dla nich i dla Ciebie gołym okiem.

Po procesie cyfryzacji łatwiej zatrudnisz specjalistów

Nie tylko programiści i inne osoby z branży technologicznej cenią sobie firmy, które przeszły wydajnie proces cyfryzacji. Obecnie wielu fachowców wysokiej klasy oczekuje od pracodawcy sprawnych rozwiązań cyfrowych. W ten sposób nie muszą marnować swojego czasu. Mogą skupić się na tym, po co rzeczywiście ich zatrudniasz i w czym są najlepsi.

Zatrudniając dobrych pracowników, zdobywasz przewagę nad konkurencją. Dedykowane oprogramowanie może sprawić, że wybiorą pracę właśnie u Ciebie.

Powyższa lista nie jest oczywiście kompletna. O korzyściach z cyfryzacji można mówić długo i obszernie. Chcesz zbudować sobie autostradę do sukcesu, tworząc z nami aplikację dedykowaną? Zajrzyj na stronę software house Applover.com. Porozmawiajmy o tym, jakie oprogramowanie jest dla Ciebie w tej chwili kluczowe.

Czym różnią się od siebie poszczególne wzory faktur?

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Obróbka danych
Obróbka danych jest procesem, który z każdej perspektywy moż...
zarządzanie
Zorganizowanie sprawnego obiegu dokumentów jest obowiązkiem...
oprogramowanie hotelowe
Prowadzenie hotelu postrzegane jest jako czasochłonn...
Program CAD/CAM
Zarządzanie projektem wymaga nie tylko kompetentnego zespołu...
oprogramowanie dla firm
Funkcjonowanie firmy w...