Menu
Autopay

Czym jest Autopay i jakie niesie ze sobą korzyści?

W XXI wieku użytkownicy samochodów mają do wyboru coraz więcej atrakcyjnych tras, przez które mogą poprowadzić swoją podróż. Szybkimi i niezwykle komfortowymi sposobami na przejazd dalekich odległości są autostrady. W celu ułatwienia podróżowania i ściągnięcia z barków kierowców obawy przed korkami przy bramkach powstało Autopay. Dowiedz się więcej!

Wielopasmowe i wielokilometrowe drogi łączące główne ośrodki miejskie w kraju, jak i poza jego granicami, to ucieleśnienie marzeń o prostej i szybkiej trasie. Jednak jest coś, co odstrasza kierowców, a mianowicie płatności za przejazdy. Popularne „bramki” i stanie w kilometrowych kolejkach, by opłacić przejazd mogą skutecznie zniechęcić nawet najbardziej zdeterminowanych podróżników. Naprzeciw oczekiwaniom osób zmęczonych uciążliwymi płatnościami wychodzi system Autopay. Na czym polega i co sprawia, że warto w niego zainwestować?

Co to jest Autopay?

Autopay jest systemem płatności mobilnych za korzystanie z autostrady. Dzięki tej opcji kierowcy nie muszą spędzać godzin w kolejkach w celu dokonania opłaty za przejazd, ponieważ system sam pobiera dokładnie wyliczoną należność po opuszczeniu trasy. Kierowcy, którzy są w jego posiadaniu, omijają długie kolejki przed bramki, jadąc innym przejazdem zlokalizowanym obok bramek. Aby skorzystać z tej opcji, należy wybrać odpowiedni segment w aplikacji mobilnej banku i wprowadzić dane pojazdu, który będzie poruszał się po autostradzie. Pieniądze będą automatyznie pobierane z Twojego konta. Z usługi mogą skorzystać nie tylko właściciele firm, ale również prywatni użytkownicy dróg.

Jeżeli dużo podróżujesz i zdarza Ci się stać w kolejce przed bramki, a chcesz ułatwić sobie opłacanie przejazdów autostradami, skorzystaj z metod płatności online oferowanych w opcji Autopay, którą możesz skonfigurować, dzięki Blue Media. Zapoznaj się z ofertą firmy i dobierz najlepsze rozwiązania, które sprawią, że Twoja podróż będzie szybka i bezproblemowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023