spotkanie GFE

Czym jest spotkanie GFE?

Opublikowano: 12 sierpnia 2021

Zastanawiasz się nad wejściem w relację sponsoringową? Chcesz, znaleźć sugar baby lub sugar Daddy? Niezależnie od tego, czy masz już doświadczenie w sponsoringu, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tego typu związkami, istnieje kilka istotnych rzeczy, o których musisz wiedzieć. Jeśli zatem interesuje Cię ten temat i chcesz dowiedzieć się więcej, nie czekaj ani chwili dłużej i już teraz przejdź do dalszej części tekstu, by dowiedzieć się, czym są spotkania GFE oraz na co należy uważać w relacjach opierających się na sponsoringu.

Wszystko, co musisz wiedzieć o sponsoringu

Choć wśród społeczeństwa nadal panuje zła opinia na temat sponsoringu, należy jasno zaznaczyć, że nie ma nic złego w tego typu relacjach. To o czym należy pamiętać to fakt, że zanim zdecydujesz się na wejście w związek opierający się na przyjmowaniu lub dawaniu pieniędzy w zamian za wspólne spędzanie czasu, musisz mieć pewność co do tego, że jest to w stu procentach Twój wybór. W przeciwnym wypadku, Twoje nastawienie oraz wewnętrzna niechęć może spowodować bardzo szybki rozpad relacji. Choć początkowo może wydać się, że przyjmowanie pieniędzy lub płacenie komuś za wykonywane usługi oraz wspólnie spędzony czas nie jest moralnie odpowiednim rozwiązaniem, warto podkreślić, że relacja sponsoringowa często przypomina pewnego rodzaju umowę biznesową, w której każda ze stron ma określone zobowiązania względem drugiej. Jasno można zatem stwierdzić, że dla Sugar baby może to być praca na pełen etat.

Co to są spotkania GFE?

Temat sponsoringu z roku na rok jest coraz bardziej popularny. Wiele osobowości publicznych głośno mówi o relacjach Sugar Daddy z Sugar Baby oraz usługach świadczonych w wyniku zawarcie tego rodzaju relacji. Dzięki temu społeczeństwo staje się bardziej świadome. Mimo to termin spotkanie GFE dla wielu osób wciąż jest nieznany. Skrót GFE oznacza The Girlfriends Experience, wyrażenie to nie doczekało się jeszcze polskiego odpowiednika, jednak w wolnym tłumaczeniu oznacza ono ,,doświadczenie z dziewczyną”. Na czym polega spotkanie GFE? W dużej mierze wiąże się ono z usługą, podczas której za odpowiednią zapłatą w formie podarunku lub pieniędzy, kobieta udaje lub też ,,gra” dziewczynę swojego klienta. Wbrew pozorom wyżej wspomniane spotkania nie opierają się wyłącznie na czynnościach seksualnych, a często obejmują również chodzenie na randki, kolacja czy chociażby spotkania biznesowe.

Gdzie szukać Sugar Daddy lub Sugar Baby

Sponsoring za pieniądze to bardzo popularny sposób na zarabianie, zwłaszcza wśród młodych osób, które są otwarte na nowe oraz niestandardowe możliwości. Jeśli zastanawiasz się nad tym, gdzie można znaleźć osoby chętne do wejścia w związek sponsorowany, Twoją uwagę powinny zwrócić fora internetowe oraz portale, które służą stricte do tego, by szukać drugiej osoby. Zatem jeśli jesteś Sugar Baby lub Sugar Daddy i zależy Ci na tym, by znaleźć kogoś idealnego dla siebie, warto założyć konto oraz aktywnie szukać. Pamiętaj, że żadne relacje międzyludzkie nie są łatwe dlatego, aby móc mówić o udanym sponsoringu, należy znaleźć kogoś idealnie dopasowanego do swoich potrzeb oraz indywidualnych preferencji. Co ciekawe, początkowe może się wydawać, że osób, które będą w stanie zgodzić się na spotkania, GFE nie jest dużo, w rzeczywistości chętnych wcale nie brakuje. Młode kobiety często chcą wejść w sponsoring za pieniądze ze względu na studia lub inne zajęcia, które nie pozwalają im na wykonywanie pracy w sztywnych godzinach. Studentka szuka sponsora, który będzie w stanie zrozumieć to, że potrzebuje czasu dla siebie, a także odpowiednio wynagrodzić ją za czas, który zdecydowała się poświęcić mu.

O czym należy pamiętać, wchodząc w tego typu relacje?

Choć w internecie wprost roi się od ogłoszeń w stylu ,,szukam sponsora“, nie wszystkie propozycje są warte uwagi. Czym zatem warto się kierować, wybierając idealnego partnera dla siebie? Przede wszystkim należy zwracać uwagę na wspólne podejście do tematu sponsoringu. Już na pierwszym spotkaniu warto jest ustalić kilka zasad, którymi obydwie strony będą się kierowały. Równie ważnym elementem, co wyżej wspomniane zasady, są również granice każdego z partnerów. Każdy ma prawo posiadać pewne uprzedzenia oraz naturalną niechęć do wyrywania czynności, jest to jak najbardziej akceptowalne, jeśli druga strona została poinformowana o tym już na samym początku relacji. Wzajemny szacunek to absolutna podstawa, o której należy pamiętać zarówno w związkach, jak i w biznesie. Między innymi właśnie dlatego pełni on aż tak ważną rolę w sponsoringu.

materiał sponsorowany (link w materiale) 

Udostępnij ten post: • Mężczyzna do towarzystwa dla Pań Prywatnie pisze:

  Witam.
  Szukam dojrzałej kobiety do dłuższej znajomości, interesuje mnie kobieta dojrzała, która mnie zasponsoruje, w przedziale wiekowym do 60 lat, więcej szczegółów do ustalenia indywidualnie telefonicznie bądź na WhatsAppie.
  Jestem realny.

  Kontakt bezpośredni :
  1. 577 418 627
  2. Faaajny@op.pl
  3. Whatsapp 577 418 627

  Pozdrawiam
  Marcin.

 • Wojtek pisze:

  Młody zadbany facet (35 lat) z okolic Katowic pozna dojrzałą kobietę do znajomości bez zobowiązań.

 • Dziennikarstwo XXI wieku 🤣 pisze:

  Jprdl, wy opanowaliście sztukę lania wody do perfekcji. Tyle tekstu, z którego nic konkretnego nie wynika… a
  tą cenną i niedostępną dla zwykłych śmiertelników wiedzę o sponsoringu spisaną w tym artykule możecie uzyskać również od pierwszego zaczepionego pod monopolem lumpa w zamian za butelkę ognistego soku z wiśni na bazie siarki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
sponsoring
...
sponsoring
Relacje damsko-męskie to temat często poruszany na licznych...
studentka szuka sponsora
Marzy Ci się podróż pełna ekscytujących doznań z seksowną st...
Nowe artykuły
Samochody Kia od lat uważane są za synonim wysokiej jakości....
Jeśli uwielbiasz odpoczynek po sezonie i nie lubisz tłumów n...
Wnętrza o kobiecym charakterze to coś, co wiele osób pragnie...