Damosfera

Damosfera elitarnym magazynem mody

Opublikowano: 16 maja 2024

Damosfera to magazyn dla nowoczesnych kobiet, dla których liczy się nie tylko praca, ale też rodzina. Dzisiejsze kobiety dążą do wyjątkowego wizerunku. Chcą się rozwijać i realizować własne marzenia. Każdy element biznesu stanowi dla kobiet wyzwanie, ale oryginalny wygląd jest dla nich bardzo ważny, bo odzwierciedla charakter kobiety. Dlatego też dwie niesamowite Panie stworzyły dla kobiet biznesu portal oraz roczny magazyn, które łączy ze sobą sztukę, kulturę, modę i design. To jedyny w swoim rodzaju portal o modzie wyścigowej. O jego unikatowym charakterze i historii dowiecie się z dzisiejszego artykułu!

Charakter i historia.

Damosfera została założona przez kobiety biznesu. Magazyn działa na rynku 3 rok z rzędu i odnosi ogromne sukcesy. A wszystko dlatego, że jego główną redaktorką jest Katarzyna Krauss. Z wykształcenia radca prawny, a z zamiłowania pasjonatka kapeluszy i fascynatorów. Damosfera to ekskluzywny portal, z którym współpracują najważniejsze osoby ze świata mody. O jego unikatowym charakterze decydują redaktorzy z wyjątkowymi umiejętnościami i talentem pisarskim. Damosfera oprócz tego, że jest przewodnikiem po świecie mody, kultury, sztuki i ciekawych wydarzeniach, to znajdują się tu również wywiady, podróże, zdrowy tryb życia oraz rozwój w wielu dziedzinach życia. Drugą nieszablonową postacią, twórczynią magazynu jest Martyna Maliszewska – Mańk, wielokrotnie nagradzana stylistka, projektantka jedynych w swoim rodzaju fascynatorów, historyczka sztuki i mody przez duże M. To dzięki jej talentowi i umiejętnościom goście Toru Wyścigów Konnych Służewiec mogą być w posiadaniu niezapomniane nakrycia głowy.

Damosfera

Katarzyna Krauss i Martyna Maliszewska – Mańk

Więcej niż moda

Dla wielu osób moda wyścigowa to sposób na wyrażenie siebie. To inwestycja, która z czasem może zyskać na wartości. Stroje od renomowanych projektantów często stają się pożądanymi obiektami kolekcjonerów. Dodatkowo, stanowią wyraz ekstrawaganckiego gustu. Wyścigi konne otwierają również drzwi do elitarnego świata. Dzięki nim można spotkać osoby ze świata biznesu, nawiązać nowe kontakty i zbudować swój własny wizerunek właśnie w oparciu o szeroko rozumianą modę wyścigową. Te wielobarwne, zdobne kapelusze, fascynatory są cennym elementem garderoby, ale są też uważane za Luxury for stylist.

Powód do dumy – Współpraca z Torem Służewiec!

„Nasz magazyn, który łączy ze sobą sztukę, modę wyścigową czy design a już niedługo motoryzację, jest dedykowany nie tylko miłośnikom koni. Naszym szczególnym tematem jest moda wyścigowa, ale także wiele innych zagadnień dookoła tego. Zapewne wielu z was modę wyścigową kojarzy z wyścigami konnymi. To bardzo dobrze. Pewnie nie wszyscy wiedzą, ale dziś takie wyścigi można obejrzeć na służewieckim Torze, z którym jako jedyny portal jesteśmy związani od 7 lat”  – komentuje Katarzyna Krauss, Członek Zarządu Damosfera.

„Wyścigi to nie tylko sportowe emocje zapewniające tu fantastyczną atmosferę, ale też eleganckie stroje, nakrycia głowy, gdzie kobieta może, ma szansę wyrazić siebie jako damę. To tutaj moda i sport idą razem w parze. Damosfera ma tę niesamowitą okazję współpracowania jako jedyny portal na służewieckim Torze propagować modę wyścigową w jednym z piękniejszych, przedwojennych miejsc na mapie Warszawy. Mamy nadzieję, że już 18 maja odwiedzicie Tor na Służewcu i przekonacie się sami” – dodaje Martyna Maliszewska – Mańk, współwłaścicielka portalu www.damosfera.pl

Kalendarium 2024: https://www.damosfera.pl/kalendarium/

Zapraszamy na SM:

https://www.facebook.com/damosfera

https://www.instagram.com/damosfera?igsh=MXBia2htdmZ2ZjkyYw==

Kontakt do mediów: media@commfort.pl


Damosfera:

Istnieje na rynku od 10 lat.

Damosfera

Katarzyna Krauss i Martyna Maliszewska – Mańk

Katarzyna Krauss – Radca prawny, pasjonatka mody i kapeluszy, mecenas sztuki.

Z wykształcenia radca prawny z sukcesem prowadząca na Mokotowie własną kancelarię prawną, w ramach której wspiera przedsiębiorców i osoby fizyczne w trudnych dla nich sprawach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, spadkowe czy autorskiego.

Z zamiłowania pasjonatka kapeluszy i fascynatorów. To dzięki temu zrodził się pomysł stworzenia Damosfery, która propaguję modę na te nakrycia głowy, ale również z sukcesami organizuje konkursy na najpiękniejszą stylizację w kapeluszu.

Martyna Maliszewska – Mańk – Stylistka, historyczka sztuki i mody, modystka, marketing specialist.

Z wykształcenia germanistka, historyczka sztuki i mody. W związku z szerokim zainteresowaniem wzornictwem przemysłowym ukończyła także studia Design Management w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego, ostatnio rozwija się w obszarze marketingu, co skutkowało otrzymaniem dyplomu Executive MBA.

Modniarstwem zajmuję się od prawie dziesięciu lat. Projektuję nie tylko ubrania, ale także kreuję pokazy mody i sesje zdjęciowe. Posiada bogate doświadczenie w doradztwie personalnym w obszarze stylizacji i kreacji wizerunku.

Wielokrotna finalistka konkursów organizowanych przez Damosferę na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie.

 

Tagi: , ,

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Strój Kąpielowy
Lato 2024 tuż za rogiem, a to oznacza, że przyszedł...
Rodzaje strojów kąpielowych
Sezon letni w pełni, urlop za pasem, a Ty jeszcze nie zaopat...
Męskie spodnie na lato
Nie da się zbudować męskiej garderoby bez odpowiedni...
fryzury ślubne
Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdej pary, a fryzura pann...
żakiety damskie
Krótkie żakiety damskie to jeden z najbardziej uniwersalnych...