terminal płatniczy

Darmowy terminal płatniczy. Jakie daje korzyści?

Opublikowano: 27 sierpnia 2020

Darmowy terminal płatniczy to duże udogodnienie dla przedsiębiorcy. Dzięki urządzeniom płatniczym zwiększa się bezpieczeństwo transakcji, a firma postrzegana jest jako nowoczesna i przyjazna klientom.

 

Terminale płatnicze to przydatne urządzenia, dzięki którym można płacić nie tylko kartą płatniczą, ale również telefonem komórkowym czy smartwatchem! Niestety w Polsce, w stosunku do liczby wydanych kart płatniczych (których jest blisko 40 milionów), liczba urządzeń płatniczych wciąż jest niewystarczająca.

Płatności bezgotówkowe bez problemu przyjmowane są w większości sklepów spożywczych, a także w supermarketach czy marketach budowlanych. Bez gotówki trudno się jednak wciąż obyć na niektórych bazarach, targach, w kwiaciarniach czy prywatnych gabinetach medycznych oraz rehabilitacyjnych. Trudno też opłacić kartą płatniczą usługi remontowo-budowlane czy bilet za przejazd w firmach przewozowych.

Tymczasem firmy, które udostępniają płatności bezgotówkowe postrzegane są jako nowoczesne i przyjazne klientom. Ale to nie jedyne korzyści z udostępniania swoim klientom płatności bezgotówkowych.

Terminale płatnicze – wygoda i bezpieczeństwo

Terminale płatnicze to szereg korzyści nie tylko dla klientów, ale również przedsiębiorców. Wiążą się bowiem nie tylko z wygodą, ale także z bezpieczeństwem. Płatności bezgotówkowe są szybkie, dzięki czemu pozwalają na skrócenie kolejek. Ponadto, są bezpieczne, ponieważ nie dość, że środki trafiają z jednego konta bezpośrednio na drugie, to nie ma konieczności przechowywania gotówki w kasie, wożenia jej do banku czy narażenia się na przyjęcie fałszywych banknotów. Ale to nie wszystko. Płatności bezgotówkowe, w przeciwieństwie do tradycyjnych płatności gotówką, są też znacznie bezpieczniejsze w czasach pandemii. Na powierzchni banknotów mogą się bowiem gromadzić groźne dla zdrowia człowieka drobnoustroje chorobotwórcze i, następnie, być przekazywane z rąk do rąk. W przypadku płatności bezgotówkowych użytkownikiem karty jest zazwyczaj tylko jej właściciel, z kolei dezynfekcja urządzenia płatniczego jest niezwykle prosta i można ją przeprowadzić w każdej chwili.

Darmowy terminal płatniczy? To możliwe!

W Polsce trwa program o nawie Polska Bezgotówkowa, w którym przedsiębiorca może otrzymać darmowy terminal płatniczy i przez 12 miesięcy nie ponosić kosztów za jego użytkowanie a więc m.in. nie płacić prowizji od transakcji. Do wyboru są terminale stacjonarne, przenośne, standardowe i nowoczesne typu smart. Więcej informacji na temat darmowych terminali płatniczych znajdziesz na stronie https://bezgotowki.pl/.

 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Piotr Krasnodębski
Wiem, że argumenty podawane w teorii wzbudzają wątpl...
Bitcoin
Każdy, kto miał kiedyś styczność z Bitcoinem ma zapewne świa...
Konto bankowe dla dziecka
Ekonomiści ubolewają nad brakiem przedsiębiorczości...
technologia Bitcoin
W następstwie globalnego kryzysu finansowego z 2008 roku poj...
inwestowanie w srebro
Rosnąca inflacja i niepokój politycz...