Menu
Denon SC 5000

Denon SC 5000 – odtwarzacz i kontroler multimedialny w jednym

Nowoczesny odtwarzacz z kontrolerem midi samodzielnie analizuje utwory, dostarczając DJ-owi łatwo dostępnych informacji o plikach. Ponadto w urządzeniu wykorzystano oprogramowanie Engine Prime, czyli innowacyjny system zarządzający biblioteką muzyczną. Dowiedz się więcej o odtwarzaczu Denon SC 5000 i poznaj jego specyfikację.

Funkcjonalne oprogramowanie

Najnowsza wersja oprogramowania biblioteki muzycznej Denon DJ ułatwia użytkowanie urządzenia i pozwala na nieograniczoną kreatywność. Po podłączeniu dysku USB lub karty SD, Denon SC 5000 zapamiętuje wszelkie wcześniej wprowadzone preferencje, zapewniając, że oprogramowanie przywoła je w razie potrzeby. Obejmują one poprzednio wykonane punkty kontrolne ścieżek, regiony pętli, historię odtwarzania, foldery przygotowawcze i analizy na żywo. Engine Prime organizuje oraz importuje muzykę bezpośrednio z konta iTunes lub Serato, stosując prostą funkcję drag’n drop. Korzystając z alfanumerycznej opcji wyszukiwania na wyświetlaczu odtwarzacza z kontrolerem, DJ szybko znajdzie i załaduje wybrany utwór, bez przerw i zakłóceń.

Innowacje technologiczne

Zestaw ośmiu wielofunkcyjnych padów dla punktów CUE, pętli, Slicer i Roll gwarantuje niespotykaną twórczą ekspresję. Wyjście LAN pozwala na połączenie nawet czterech odtwarzaczy jednocześnie, w celu zsynchronizowania transferu danych pomiędzy urządzeniami. Pliki muzyczne można współdzielić przy użyciu sieci, co przydaje się w trakcie większych muzycznych wydarzeń.

Świetna jakość dźwięku

Odtwarzacz i kontroler multimedialny firmy Denon zapewnia najlepszą kontrolę dźwięku i miksu. 24-bitowe wyjścia audio gwarantują doskonałe brzmienie. Warto wiedzieć, że SC 5000 Prime odtwarza wszystkie nieskompresowane formaty audio, w tym FLAC, ALAC i WAV, a także popularne skompresowane pliki muzyczne. Profesjonalne kontrolery dla DJ-ów znajdziesz pod tym adresem: https://www.studiopro.pl/produkty/produkty/dj-vj/kontrolery,2,24007

Pełna personalizacja

Model Denon SC 5000 można spersonalizować przez zmianę oświetlenia wokół talerza, ustawiając dowolne kolory z palety barw RGB. Na odtwarzaczu DJ umieści własne logo. Na ekranie dotykowym SC5000 można powiększać i pomniejszać przebiegi ścieżek, dostosowując wizualizację do odtwarzanych utworów. Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości i kontraście umożliwia wykonywanie gestów wielodotykowych, zapewniając intuicyjną w obsłudze nawigację, ładowanie i odtwarzanie bez opóźnień. Denon SC 5000 to także pierwszy na świecie odtwarzacz DJ-ski, który potrafi analizować pliki muzyczne. Wyposażono go w 8-calową, wytrzymałą tarczę JOG z centralnym wyświetlaczem HD pokazującym bieżącą ścieżkę lub niestandardową grafikę. Tym, co wyróżnia odtwarzacz, jest też podwójna warstwa (Dual-Layer Deck) z dedykowanymi wyjściami.

Odtwarzacz Denon SC 5000 to urządzenie wygodne w obsłudze i możliwe do spersonalizowania. Wykorzystano w nim innowacyjne rozwiązania technologiczne, dlatego okazuje się rewelacyjnym produktem na rynku sprzętu dla DJ-a.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021