DepilConcept

DepilConcept – wiedza i doświadczenie

Opublikowano: 10 czerwca 2019

W sieci DepilConcept zabiegi trwałej depilacji wykonywane są z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii Super Hair Removal (SHR) z systemem In Motion. Jest to technologia szybkiej, skutecznej i komfortowej metody trwałej redukcji owłosienia. Profesjonalizm oraz troska o klienta już po raz drugi zapewniły nam tytuł Kobiecej Marki Roku.

Czym jest technologia SHR?

Technologia SHR jest najnowszą odsłoną technologii IPL i wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu fotodepilacji. Fotodepilacja SHR zawdzięcza swoją skuteczność zasadzie stopniowego podgrzewania mieszka włosowego za pomocą wielu nakładających się impulsów. Zabieg charakteryzuje sposób wykonania – In Motion, czyli „w ruchu”. Każdy impuls ma jednostkowo niską energię, w efekcie czego skóra jest podgrzewana tylko do momentu dostarczenia jej wystarczającej łącznej energii potrzebnej do uszkodzenia mieszka włosowego.

Dla kogo jest technologia SHR?

Dla wszystkich osób, które mają dość ciągłego usuwania owłosienia, oraz dla tych, którzy źle reagują na tradycyjne metody depilacji (podrażnienia, zapalenie mieszków włosowych, wrastanie włosów). Dzięki technologii SHR możemy niszczyć również jasne włosy. To przełom w technologii trwałych metod depilacji. Metodę możemy stosować na wszystkich strefach ciała.

Z metody coraz częściej korzystają mężczyźni, którzy chcą pozbyć się nieestetycznego owłosienia,  m.in. na plecach i klatce piersiowej, oraz kobiety, które ze względu na czynniki hormonalne mają problem z nadmiernym owłosieniem skóry twarzy.

DepilConcept

Jak działa depilacja SHR?

Melanina (naturalna substancja występująca w organizmie, decydująca o pigmencie skóry i włosów) znajdująca się we włosach jest chromoforem, czyli substancją zdolną do pochłaniania światła. Promienie emitowane przez głowicę naszego urządzenia wewnątrz włosa zamieniane są na energię cieplną. Dzięki temu cebulka włosa ulega znacznemu przegrzaniu, które doprowadza do trwałego uszkodzenia.

Nasze urządzenie jest zaprojektowane w ten sposób, aby straty energii były jak najmniejsze i aby nie przegrzewać zbytnio tkanek otaczających mieszek włosowy. Główna wiązka promieniowania koncentruje się na melaninie zawartej we włosach. Pozwala to znacznie zwiększyć skuteczność i efektywność zabiegu.

Efekty zabiegu

Efekty zabiegów postępują sukcesywnie, u większości klientów widoczne są już po pierwszym zabiegu. Po upływie ok 10 -14 dni uszkodzone włosy wypadają. Po pierwszym zabiegu można pozbyć się ok 20-30% włosów. Dodatkowym efektem jest spowolnienie wzrostu włosa, co zmniejsza potrzebę częstego golenia się.

Zabieg fotodepilacji niweluje wszystkie problemy, które zazwyczaj towarzyszą innym metodom usuwania owłosienia, takie jak: podrażnienia,  zapalenie mieszków włosowych, wrastaniem włosów i nieestetycznymi czarnymi kropkami pod pachami.

Zabiegi są mało inwazyjne, dlatego bez przeszkód możemy je wykonywać w przerwach pomiędzy codziennymi obowiązkami. Brak podrażnień nie generuje problemów związanych z koniecznością rekonwalescencji – już w kilka minut po zabiegu można wrócić do codziennych czynności.

Każda pora jest dobra aby pozbyć się niechcianych włosków.

Zapraszamy do naszych salonów:

https://poborzanska37.depilconcept.pl/

https://elektoralna12.depilconcept.pl/

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
baggy jeans
Damskie baggy jeans to spodnie jeansowe o luźnym, workowatym...
Torebki Crossbody
Wśród niezliczonej ilości dodatków, które stanowią nieodłącz...
bielizna na walentynki
Ulubione wino, kwiaty, romantyczny seans, sprawdzone gadżety...
bronzer do twarzy
Jeśli chcesz nadać swojej twarzy ekstra blasku i wymodelować...
Kosmetyki dla mężczyzn
Skład kosmetyków do ciała dla mężczyzn jest specjalnie dobie...