Dlaczego powinieneś kupić samochód klasy premium?

Opublikowano: 1 września 2020

Dlaczego powinieneś kupić luksusowy samochód? Przede wszystkim dlatego, bo nie stać Cię na kupno samochodu niższej klasy.

Samochód klasy premium – co drogo, to tanio

Samochody „powszechnych” luksusowych marek: Audi, BMW, Mercedes, Lexus czy Jaguar, to najwyższej jakości auta, które łączą doskonałe walory techniczne, niezawodność i najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa z relatywnie niską (jak na luksusowe samochody) ceną zakupu.

Inwestując w samochód klasy premium, zyskujesz pewność jego bezawaryjności i komfortowej eksploatacji na wiele, wiele lat po zakupie. Samochody lepszych marek są po prostu trwalsze i o wiele dłużej zachowują swoje walory pod postacią nowoczesnych technologii i rozwiązań zapewniających użytkownikom bezpieczeństwo i wygodę podróżowania.

Zatem kupno samochodu wyższej klasy nierozerwalnie łączy się z inwestowaniem we własny spokój ducha oraz bezpieczeństwo swoje i najbliższych.

Mały spadek wartości rezydualnej

Co równie istotne, samochody klasy premium tracą wartość rezydualną o wiele wolniej i mniej od samochodów popularnych marek. Na mniejszą utratę wartości Audi, BMW czy Mercedesa wpływ ma wiele czynników. Wśród nich należy zaliczyć przede wszystkim: ponadczasowy design, wysoką jakość wykonania i spasowania elementów, bogate wyposażenie oraz niezawodne i dynamiczne jednostki napędowe.

Nowa Skoda, KIA czy Fiat po trzech latach od wyjechania z salonu są w stanie utracić nawet 30-40% swojej wartości początkowej. Z drugiej strony Audi, Mercedes, BMW czy Lexus stracą w tym samym czasie zaledwie 10-20% wartości początkowej.

I choć inwestycja w samochód klasy premium wymaga większego budżetu, to po kilku latach eksploatacji zwróci się ona z nawiązką w postaci wygody, prestiżu, niezawodności i spokojnej oraz satysfakcjonującej eksploatacji auta.

Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu nowy samochód marki premium jest dostępny niemal dla każdego

Kupno nowego Audi z salonu za gotówkę może wydawać się karkołomnym i rujnującym domowy lub firmowy budżet przedsięwzięciem. Niemniej, dzięki atrakcyjnemu zewnętrznemu finansowaniu w postaci najmu długoterminowego, leasingu czy klasycznego kredytu inwestycyjnego, samochód takiej klasy staje się dostępny dla każdego konsumenta – również tego o mniej zasobnym portfelu.

Rozglądając się za nowym samochodem i przeglądając oferty dealerów, warto zapoznać się z ofertą komplementarnych produktów finansowych i usług świadczonych przez salony samochodowe. Ciekawą ofertę stanowi możliwość zostawienia starego samochodu w rozliczeniu, co znacząco obniży koszty inwestycyjne. Poza tym dealerzy są w stanie zaoferować swoim klientom korzystne pakiety polis ubezpieczeniowych.

Szukasz sprawdzonego dealera, który pozwoli Ci nabyć nowe Audi na preferencyjnych warunkach? Koniecznie sprawdź ofertę salonu Krotoski. Znajdziesz ją pod adresem: https://www.krotoski.warszawa.audi.pl/pl.html.

 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
alufelgi SEAT
Alufelgi stanowią jedną z najważniejszych części wyp...
przyczepy furgony
Autoline to wiodący portal ogłoszeniowy, który specjalizuje...
Pasek rozrządu
Rozrząd stanowi bardzo ważny element składowy każdego silnik...
BlueCruise
Jak podaje brytyjska telewizja BBC, kierowcy jednego...
Land Rover
Jedną z ciekawszych alternatyw dla tradycyjnych aut spalinow...