Dlaczego powinieneś kupić samochód klasy premium?

Opublikowano: 1 września 2020

Dlaczego powinieneś kupić luksusowy samochód? Przede wszystkim dlatego, bo nie stać Cię na kupno samochodu niższej klasy.

Samochód klasy premium – co drogo, to tanio

Samochody „powszechnych” luksusowych marek: Audi, BMW, Mercedes, Lexus czy Jaguar, to najwyższej jakości auta, które łączą doskonałe walory techniczne, niezawodność i najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa z relatywnie niską (jak na luksusowe samochody) ceną zakupu.

Inwestując w samochód klasy premium, zyskujesz pewność jego bezawaryjności i komfortowej eksploatacji na wiele, wiele lat po zakupie. Samochody lepszych marek są po prostu trwalsze i o wiele dłużej zachowują swoje walory pod postacią nowoczesnych technologii i rozwiązań zapewniających użytkownikom bezpieczeństwo i wygodę podróżowania.

Zatem kupno samochodu wyższej klasy nierozerwalnie łączy się z inwestowaniem we własny spokój ducha oraz bezpieczeństwo swoje i najbliższych.

Mały spadek wartości rezydualnej

Co równie istotne, samochody klasy premium tracą wartość rezydualną o wiele wolniej i mniej od samochodów popularnych marek. Na mniejszą utratę wartości Audi, BMW czy Mercedesa wpływ ma wiele czynników. Wśród nich należy zaliczyć przede wszystkim: ponadczasowy design, wysoką jakość wykonania i spasowania elementów, bogate wyposażenie oraz niezawodne i dynamiczne jednostki napędowe.

Nowa Skoda, KIA czy Fiat po trzech latach od wyjechania z salonu są w stanie utracić nawet 30-40% swojej wartości początkowej. Z drugiej strony Audi, Mercedes, BMW czy Lexus stracą w tym samym czasie zaledwie 10-20% wartości początkowej.

I choć inwestycja w samochód klasy premium wymaga większego budżetu, to po kilku latach eksploatacji zwróci się ona z nawiązką w postaci wygody, prestiżu, niezawodności i spokojnej oraz satysfakcjonującej eksploatacji auta.

Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu nowy samochód marki premium jest dostępny niemal dla każdego

Kupno nowego Audi z salonu za gotówkę może wydawać się karkołomnym i rujnującym domowy lub firmowy budżet przedsięwzięciem. Niemniej, dzięki atrakcyjnemu zewnętrznemu finansowaniu w postaci najmu długoterminowego, leasingu czy klasycznego kredytu inwestycyjnego, samochód takiej klasy staje się dostępny dla każdego konsumenta – również tego o mniej zasobnym portfelu.

Rozglądając się za nowym samochodem i przeglądając oferty dealerów, warto zapoznać się z ofertą komplementarnych produktów finansowych i usług świadczonych przez salony samochodowe. Ciekawą ofertę stanowi możliwość zostawienia starego samochodu w rozliczeniu, co znacząco obniży koszty inwestycyjne. Poza tym dealerzy są w stanie zaoferować swoim klientom korzystne pakiety polis ubezpieczeniowych.

Szukasz sprawdzonego dealera, który pozwoli Ci nabyć nowe Audi na preferencyjnych warunkach? Koniecznie sprawdź ofertę salonu Krotoski. Znajdziesz ją pod adresem: https://www.krotoski.warszawa.audi.pl/pl.html.

 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Felgi zimowe
Wraz z nadejściem zimy, większość kierowców zaczyna się zast...
Ferrari 458
Wielu miłośników motoryzacji chciałoby przynajmniej raz prze...
Kia
Blog Kiawiarnia to miejsce, gdzie pasja do motoryzacji łączy...
Beijing 5
Inżynierowie i designerzy marki BAIC wiedzą jak to robić. To...
wynajem samochodów w Warszawie
Warszawa, stolica Polski, znana jest ze swojego wielokulturo...