Volkswagen

Dlaczego warto kupić Volkswagena z salonu?

Opublikowano: 12 grudnia 2020

Volkswagen od dekad jest jedną z najpopularniejszych marek samochodowych w Polsce. Nic dziwnego, ponieważ od wielu lat „samochody dla ludu” stanowią synonim niezawodności, praktyczności i trwałości. Rozglądasz się za nowym samochodem i nie wiesz, na jaką markę powinieneś postawić? Sprawdź, dlaczego warto kupić nowego Volkswagena.

Premium w cenie marki popularnej

Volkswageny uchodzą za samochody plasujące się między segmentem premium a samochodami popularnych, powszechnie kupowanych marek. Niemniej, nowsze auta marki VW coraz częściej mierzą wyżej, zapewniając kierowcom komfort i rozwiązania techniczne, które jeszcze niedawno znane były wyłącznie w grupie luksusowych aut.

Jednocześnie, mimo wysokiej jakości wykonania oraz wysokiego standardu Volkswagenów nawet w podstawowych wersjach wyposażenia, oferowane są one w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Dokładając do tego wyjątkowo korzystne formy zewnętrznego finansowania nowych Volkswagenów za pośrednictwem kredytu samochodowego, wynajmu długoterminowego czy leasingu operacyjnego, uzyskujemy samochód niemal premium o dostępności samochodu popularnej marki.

Volkswageny starzeją się wolniej

Wraz z wyższą jakością wykonania oraz dużą dbałością o detale przy produkcji samochodów marki Volkswagen w parze idzie również wolniejsze tempo starzenia się tych samochodów. Pisząc o wolniejszym starzeniu, należy rozgraniczyć zarówno wolniejsze starzenie się rozwiązań technologicznych, jak i materiałów eksploatacyjnych.

Nierzadko bywa tak, że już jednoroczne samochody popularnych marek miewają problemy z przecierającymi się fotelami kierowcy, wyślizganymi drążkami zmiany biegów czy przetarciami na wewnętrznej stronie drzwi lub na innych elementach kokpitu. Takie błyskawiczne zużycie materiałów wynika przede wszystkim z ich wątpliwej jakości.

Inwestując w nowego Volkswagena, możemy mieć pewność, że auto zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym będzie starzeć się o wiele wolniej, zapewniając użytkownikowi komfort eksploatacji przez wiele lat od zakupu samochodu.

Nowy Volkswagen nie traci tak szybko swojej wartości

Utrata wartości rezydualnej przez nowe samochody jest jednym z istotniejszych tematów w kontekście opłacalności ich zakupu oraz ekonomiki nabywania nowych samochodów z salonu. Wielu kierowców zapomina o tym pośrednim, niemniej wyjątkowo wysokim koszcie, skupiając się wyłącznie na cenie zakupu nowego auta. To poważny błąd, który w skali 2-3 lat użytkowania samochodu może kosztować kierowcę nawet kilkanaście do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Jedną z dużych zalet nowych Volkswagenów jest niska utrata wartości rezydualnej. Dzięki temu, że samochód wolniej traci swoją pierwotną wartość w trakcie eksploatacji, inwestycja w nowego Volkswagena staje się jeszcze bardziej opłacalna.

Poznaj gamę nowych Volkswagenów, skonfiguruj swoje auto marzeń i uzyskaj wsparcie w uzyskaniu korzystnego finansowania. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie autoryzowanego dealera Volkswagena: https://krotoski-nadarzyn.dealer.volkswagen.pl/.


Nowe auto z salonu bez wkładu własnego

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Piotr Krasnodębski
Wiem, że argumenty podawane w teorii wzbudzają wątpl...
Wynajem średnioterminowy
Posiadanie własnej firmy ma wiele zalet, jednak aby osiągnąć...
Mercedes-AMG GT
Mercedes-AMG GT 63 S E Performance 4-door Coupe to najmocnie...
rynek dóbr luksusowych
Po raz kolejny powiększyło się grono polskich konsum...
Range Rover Evoque
Nowy Range Rover Evoque doskonale oddaje filozofię m...