Menu
nalewak do piwa

Dlaczego wszyscy fani piwa powinni mieć w domu własny nalewak do piwa?

W związku z ogromnymi zmianami, jakie zaszły w naszym kraju w ciągu dwóch ostatnich dekad, można zauważyć bardzo ciekawe nowe trendy, o których wcześniej nikt by nawet nie pomyślał. Spożycie piwa w Polsce stało się czymś bardziej wysublimowanym niż po prostu picie dla samego poczucia procentów we krwi. Udając się do sklepu mamy do wyboru dziesiątki różnych rodzajów alkoholi, w których smakosze mogę przebierać. Nawet standardowy nalewak dystrybutor do piwa w okolicznej knajpie, prawie zawsze oferuje możliwość wypicia piwa pochodzącego z różnych słodów. Nadeszły czasy, kiedy ludzie zaczynają delektować się alkoholami, a piwo stało się czymś więcej, niż tylko sposobem na łatwe i szybkie „napicie się”.

Własny dystrybutor piwa w domu? Dlaczego nie!

Czasy, kiedy alkohol w domu był czymś niepoprawnym już dawno odeszły w niebyt. W wielu domach można znaleźć pokaźne barki, wypełnione różnorodnymi alkoholami butelkowymi. Ludzie zaczynają coraz bardziej cenić sobie to, że są zawsze gotowi na zorganizowanie spontanicznego przyjęcia lub odpowiedniego ugoszczenia niespodziewanych gości. Lampka wina lub whisky z lodem to coś, co doceni każda osoba lubiąca skosztować dobry alkohol. Wiele osób lubi także eksperymenty, w końcu rynek jest wypełniony rozmaitymi alkoholami, a odkrycie czegoś nowego może być bardzo interesującym przeżyciem.

Sytuacja z piwem wygląda nieco inaczej. Nikt nie będzie trzymał w barku butelek wielokrotnego użytku lub – co gorsza – puszek ze złocistym trunkiem. Możliwość ugoszczenia znajomych za pomocą kufla piwa, nalanego z profesjonalnego nalewaka brzmi o wiele lepiej, niż przelanie go z puszki lub butelki. Mecz, a może gala boksu lub MMA? To idealna okazja na spotkanie ze znajomymi przy beczce piwa. Nie od dzisiaj wiadomo, że piwo z beczki smakuje o wiele lepiej, niż przelewane z butelek lub puszki. Profesjonalne nalewaki do piwa są dzisiaj dostępne dla każdego, wiec nie ma najmniejszego problemu ze zorganizowaniem odpowiedniego stanowiska do nalewania piwa o różnym smaku.

To ekskluzywne rozwiązanie jest dzisiaj w zasięgu ręki każdego domorosłego smakosza piwa. Wystarczy zamówić odpowiednie oprzyrządowanie i można cieszyć się z domowej rozlewni piwa, która z pewnością zostanie doceniona przez wielu gości.

nalewak do piwa

Główne zalety posiadania domowego dystrybutora piwa

Posiadanie własnego nalewaka do piwa niesie za sobą wiele różnych korzyści. Coś, co dla kogoś może wydawać się całkowicie zbędne na pierwszy rzut oka, po bliższym zapoznaniu nabiera całkowicie innego wymiaru.

  • Ekonomia – to jeden z najważniejszych powodów, dla którego warto zainwestować w profesjonalne stanowisko do piwa. Mimo wszystko Polacy bardzo chętnie sięgają po piwo i nieustanne kupowanie butelek i puszek może bardzo obciążać budżet domowy. Kiedy zainwestuje się w odpowiedni osprzęt, wystarczy tylko od czasu do czasu kupić beczkę piwa i można się cieszyć o wiele tańszym trunkiem. Piwo beczkowe może być o wiele bardziej przyjazne dla budżetu domowego od swojego odpowiednika w puszcze lub butelce. Jeśli weźmiemy pod uwagę cenę piwa w lokalu, różnica jest jeszcze większa.
  • Prestiż – posiadanie własnego dystrybutora to coś ekskluzywnego. Mało kto może się pochwalić swoim własnym domowym barkiem z piwem, a przecież każdy lubi mieć coś, czego nie ma większość znajomych. Z całą pewnością wiele osób będzie spoglądało na własny nalewak do piwa, jak na coś ekskluzywnego, nie wiedząc jednocześnie, że organizacja takiego stanowiska jest prostsza, niż może się wydawać.
  • Komfort – możliwość podejścia do nalewaka i nalanie sobie dowolnej ilości piwa z beczki to ogromny i niezaprzeczalny komfort. Zaopatrując się w beczkę piwa, nie trzeba się niczym przejmować. Po pierwszym użyciu trunek może tak stać przez bardzo długi czas, a piwo zachowa swój pierwotny smak. Jeśli dodamy do tego możliwość podpięcia kilku beczek jednocześnie, otrzymamy coś nieporównywalnego w stosunku do kosztowania piwa z butelek i puszek.

Piwo w ostatnich czasach stało się bardzo popularnym alkoholem w wielu różnych warstwach społecznych. Coraz więcej mówi się także o walorach zdrowotnych niektórych jego rodzajów. Dlatego wiele osób zastanawia się nad organizacją swoich własnych stanowisk do rozlewania piwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2020