auto w leasingu

Dlatego warto wziąć nowe auto w leasingu?

Opublikowano: 20 grudnia 2022

Wygoda, bezpieczeństwo, oszczędność – to jedne z argumentów wymienianych na rzecz korzystania z leasingu nowego samochodu. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na tę formę finansowania auta? Kto w szczególności powinien zainteresować się ofertą KLASYCZNEGO leasingu? Jakie korzyści niesie ze sobą to rozwiązanie? Przekonajmy się na przykładzie leasingu samochodu w Volkswagen Financial Services.

Leasing to niezwykle popularna forma finansowania nowych samochodów w firmach. Sam w sobie niesie ze sobą korzyści takie, jak choćby możliwość wliczania opłaty wstępnej czy rat leasingowych do kosztów uzyskania przychodu. Jednak leasing leasingowi nierówny. Aby dobrze odpowiadała potrzebom firmy, oferta leasingowa powinna być elastyczna i uwzględniać charakterystykę działalności oraz wymagań różnych przedsiębiorstw. Pod tym względem na rynku wyróżnia się leasing samochodu od VW FS. Dlaczego warto wziąć nowe auto właśnie w tym leasingu?

Przede wszystkich VW FS oferuje duże możliwości wyboru aut. Wszystko dlatego, że w skład grupy Volkswagen wchodzi wiele marek, jak chociażby CUPRA, SEAT, Skoda czy właśnie Volkswagen, co daje duże możliwości wyboru odpowiedniego modelu pojazdu bez względu na to, czy mówimy o niedużym kompakcie klasy B, czy eleganckiej limuzynie, czy też przestronnym rodzinnym SUVie. Oczywiście już sam fakt korzystania z nowego, salonowego pojazdu jest zaletą tego rozwiązania.

Co więcej, aby móc jeździć nowym autem, w przypadku oferty leasingu samochodu od VW FS możliwe jest znalezienie finansowania, które zaczyna się już od opłaty wstępnej wynoszącej… 0%. Dzięki temu nawet bez angażowania środków finansowych możemy korzystać z nowoczesnego auta. Jednocześnie, firmy często decydują się na leasing ze względu na korzyści podatkowe. Jedną z form tzw. tarczy podatkowej jest skorzystanie z wysokiej opłaty wstępnej, co również jest możliwe w przypadku oferty VW FS.

Wysokość opłaty wstępnej przekłada się oczywiście na wysokość rat leasingowych. I to kolejny atut, który sprawia, że warto zdecydować się na leasing samochodu. W ofercie VW FS możemy bowiem za pomocą różnych parametrów dopasować wysokość raty do potrzeb i możliwości finansowych firmy. Ponadto, korzystając z finansowania VW FS otrzymujemy również dodatkowe korzyści w postaci atrakcyjnych warunków np. ubezpieczenia samochodu. Innym argumentem przemawiającym za wyborem właśnie tego rozwiązania, który docenią zwłaszcza osoby intensywnie korzystające z samochodu w firmie, jest też brak rocznego limitu kilometrów w przypadku leasingu KLASYCZNEGO.

KLASYCZNY leasing to rozwiązanie szczególnie polecane tym przedsiębiorcom, którzy na koniec czasu trwania umowy planują wykupić auto na własność. Skorzystanie z leasingu pozwala nie tylko rozłożyć proces nabycia samochodu na lata, ale również wygenerować dodatkowe oszczędności poprzez możliwość zaliczania wszelkich kosztów związanych z autem, w tym także z leasingiem do kosztów uzyskania przychodu. Leasing to świetny sposób na to, by spełniać swoje motoryzacyjne marzenia i np. w dogodny sposób stać się właścicielem samochodu, na który nie zdecydowalibyśmy się, gdybyśmy mieli zakupić go za gotówkę.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
wdrożenie ERP
Proces wdrożenia w firmie systemu ERP (Enterprise Resource P...
Terminal płatniczy
Terminale płatnicze stanowią kluczowy element dla rozwoju ma...
zmiany w prawie podatkowym
Każdego roku dochodzi do mniejszych lub większych zmian w po...
Biuro serwisowane
Wiele firm nie korzysta z własnej przestrzeni biurowej, ale...
Auta poleasingowe
Każdy kierowca szukający now...