DOMAR

DOMAR po raz dwunasty na Air Fair

Opublikowano: 12 czerwca 2019

Pierwsza edycja Air Fair w 2007 r. była skromna i bardzo kameralna. Jednak Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 w Bydgoszczy postawiły na promocję swojej firmy, lotnictwa, a także Bydgoszczy. Dlatego targi rozkwitły, wzrosły do kilkudziesięciu wystawców i stały się wydarzeniem międzynarodowym

DOMAR Sp. z o.o. Sp. k., mająca już ponad 25 lat doświadczenia w branży, od pierwszych Air Fair prezentuje złącza elektryczne i światłowodowe dedykowane dla lotnictwa. Ofertę firmy uzupełniają: akcesoria do złączy, kable i przewody, elementy elektromechaniczne oraz uszczelnienia EMI. Podczas targów zwiedzający mogą się również zapoznać z możliwościami produkcyjnymi firmy DOMAR obejmującymi kablowe wiązki elektryczne, skrzynki sterujące i pulpity.

Produkcja w DOMAR Sp. z o.o. Sp. k. rozwija się prężnie, odnotowując w ostatnich latach znaczny przyrost zatrudnienia. Mając tak specjalistyczną produkcję, DOMAR od zawsze stawiał na jakość. Praca odbywa się w certyfikowanym systemie AS/EN 9100:2016 (Rev D), a dodatkowo pracownicy produkcji posiadają certyfikaty IPC/WHMA-A-620.

Siła i atuty DOMAR Sp. z o.o. Sp. k. to przede wszystkim wysoko wykwalifikowany personel produkcyjny oraz wyspecjalizowana kadra kierownicza.

 

 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Freelancing
To jeden z najważniejszych aspektów związanych ze zdalną for...
jak produkowane są magnesy
Magnesy coraz częściej pojawiają się w codziennym życiu każd...
Trados Business Manager
...
maszyny pakujące
W dzisiejszym świecie, gdzie...
fotowoltaika dla firm
Fotowoltaika, czyli technolo...