Barbara Jerschina

Dr Barbara Jerschina i jej vademecum zadbanej kobiety

Opublikowano: 14 czerwca 2017

Zbliżają się wakacje. Zrzuciliśmy z siebie długie płaszcze i grube swetry, i zauważyliśmy, że nasza sylwetka potrzebuje zmiany. I to zmiany w szybkim tempie. Czy to jest w ogóle możliwe? Na to pytanie odpowie dr Barbara Jerschina.

– Zawsze przed urlopem udzielamy paniom rad, w jaki sposób pokazać się w krótkiej sukience czy w kostiumie kąpielowym, i być przy tym zadowoloną ze swojej sylwetki. Kobieta, która chce wzbudzić u mężczyzny podziw, musi mieć nie tylko piękne wnętrze, lecz także musi myśleć o swoim wyglądziemówi dr Barbara Jerschina, internistka, lekarz medycyny estetycznej, laureatka wyróżnienia „Magazynu VIP”.

W medycynie estetycznej w ostatnich latach nastąpił olbrzymi postęp, który zawdzięczamy nowym technologiom w kosmetologii, coraz doskonalszej aparaturze, osiągnięciom firm farmaceutycznych i kosmetycznych.

Nie musimy już używać skalpela, nowoczesna medycyna pozwala bezpiecznie i bez stresu przywrócić dobry wygląd.

– Zacznijmy od sylwetki i powszechnego problemu z brzuszkiem, o którym w zimie zapominamy. To prawda, że właśnie ten czas jest najbardziej pracowity w walce z nadwagą i poprawą sylwetki dodaje dr Barbara Jerschina. Zabiegi Venus Legency to jedna z najnowocześniejszych technologii w medycynie estetycznej, umożliwiająca bezinwazyjne kształtowanie sylwetki oraz zwiększenie elastyczności skóry twarzy, szyi i ciała. To komfortowy zabieg, który w idealny sposób pozwala na zwalczanie uporczywej tkanki tłuszczowej, nieinwazyjne konturowanie ciała, wygładzanie zmarszczek i napięcie skóry. Dzięki reakcji termicznej powoduje naturalną regenerację organizmu.

Modne są coraz to nowsze sposoby odchudzania, diety cud, ale żeby schudnąć trwale, należy zmienić styl życia, a nie tylko zmniejszyć ilość kalorii.

– Aby uzyskać jak najlepszy efekt w odchudzaniu, należy połączyć wszystkie dostępne elementy terapii, tj. zastosowanie diety, wysiłku fizycznego, leczenia farmakologicznego, zabiegów na ciało. Kaloryczność diety oraz jej składniki muszą być dostosowane do danej osoby. Jeżeli są odpowiednio dobrane, mogą przynosić bardzo dobre efektymówi dr Barbara Jerschina.

Bardzo ważne jest też poprawienie kondycji skóry twarzy, która po długich zimowych dniach  bez słońca jest szara, matowa i zmęczona.

Potrzebuje właśnie teraz intensywnej regeneracji i przygotowania na słoneczne dni. Podstawą jest rewitalizacja i nawilżanie skóry. – Zabieg Silk Peel to nowa technologia odmładzania. Dzięki połączeniu oczyszczania i nawilżania stymuluje fibroblasty do syntezy włókien kolagenowych. Polega na dokładnej i bezpiecznej eksfoliacji naskórka wraz z jednoczesną aplikacją w tym samym momencie specjalnie dobranych produktów kosmetycznych w głębsze warstwy skóryopisuje dr Jerschina.

Formuły wykorzystywane podczas zabiegu dopasowane są dla każdego rodzaju skóry.

Już po pierwszym jego cyklu skóra staje się gładka i promienna, i przygotowana na spotkanie ze słońcem. – Nigdy nie jest za próżno, żeby zadbać o swój wygląd. Obecnie jest wiele nowoczesnych zabiegów z użyciem profesjonalnego sprzętu, np. Proshok ice, Ultraformer, Thermi Smoof, które mogą w spektakularny sposób poprawić kondycję skóry ciała i twarzy. Tak przygotowane możemy wyruszyć z promiennym uśmiechem na nasze wymarzone wakacje kończy dr Barbara Jerschina.

 

Tekst: Anna Arwaniti  Fot. archiwum prywatne Barbara Jerschina

Udostępnij ten post:  • dorota.szajkowska@gmail.com pisze:

    Dziękuję Pani doktor za przywrócenie pięknego wyglądu mojej twarzy jest Pani wielka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
depresja
Nawet 30% młodych ludzi myślało poważnie o próbie sa...
test oddechowy
SIBO (Small Intestinal Bacterial Overgrowth), czyli zespół r...
Psycholog Online
W dzisiejszym zglobalizowany...
Żaneta Ściwiarska
Wszystko zaczęło się od moich prób naprawy samej sie...
Krzysztof Jarząbek
Priorytetem jest dla mnie przede wszystkim rozbudowa...