wynajem drukarek

Drukowanie na wynajem

Opublikowano: 25 października 2017

Większość firm nie jest w stanie obejść się bez chociażby podstawowego sprzętu. Obecnie niezbędny do pracy biurowej jest komputer wraz ze wszystkimi mniej lub bardziej ważnymi akcesoriami. I tak potrzebujemy drukarki, skanera (lub urządzenia wielofunkcyjnego), kserokopiarki, niszczarki, laminarki i zapewne innych gadżetów, które mają ułatwić nam pracę. Wynajem drukarek to ciekawa i opłacalna możliwość!

Z drugiej strony wyposażenie nawet małego biura w niezbędny sprzęt może być dość kosztowne, nie mówiąc już o stworzeniu kilku czy kilkunastu miejsc pracy.

Nowoczesne rozwiązania

Myśląc statystycznie, to przy wydruku kilkuset kopii miesięcznie wynajem drukarek staje się opłacalną inwestycją. Gdy drukujemy w tysiącach, to praktycznie jest to najlepsza z opcji. Dzięki niej możemy korzystać z najnowocześniejszych urządzeń bez ponoszenia wysokich kosztów ich zakupu, serwisu oraz materiałów eksploatacyjnych. Większość firm decyduje się na wynajem długoterminowy, choć oczywiście można wypożyczyć sprzęt na czas szkolenia, konferencji czy na przykład realizacji jakiegoś projektu.

Największą zaletą wynajmu urządzeń drukujących jest znany i przewidywalny koszt, jaki będziemy musieli ponieść. Określone w umowie stawki zamykają się w cenie jednej kopii lub też wydruku. Znając średnie miesięcznie zużycie, bez problemu zaplanujemy koszty przewidziane na drukowanie. Co za tym idzie, miesięczna opłata jest jedynym wydatkiem, jaki ponosimy, nie interesują nas naprawy, serwis, materiały eksploatacyjne. Właścicielem urządzenia jest firma wypożyczająca i to ona dba o to, by urządzenie działało bez zarzutu. Ewentualne usterki, awarie i nieprawidłowe działanie oraz konserwacja to zadania dla specjalistów zatrudnianych przez http://www.offishop.pl/66,40,o_firmie.html.

Dopasowane do potrzeb

Specjaliści pomogą nam wybrać urządzenia o odpowiednich parametrach, które idealnie będą odpowiadać na potrzeby naszej firmy. Dużo zależy przecież od specyfiki branży czy też sposobu pracy w biurze. Warto również rzetelnie oszacować comiesięczne wydatki związane z drukowaniem, a co za tym idzie dokładnie wiedzieć, czy nie dochodzi do nadużyć w tej materii. Co bardzo ważne, dzięki wynajęciu sprzętu niejako ściągamy z siebie odpowiedzialność za funkcjonowanie sprzętu, a wszystkimi kłopotami z nim związanymi zajmuje się profesjonalna firma.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Freelancing
To jeden z najważniejszych aspektów związanych ze zdalną for...
Drukarka termotransferowa
Niezastąpionymi narzędziami w produkcji etykiet o wysokiej j...
Trados Business Manager
...
fotowoltaika dla firm
Fotowoltaika, czyli technolo...
Wynajem średnioterminowy
Posiadanie własnej firmy ma wiele zalet, jednak aby osiągnąć...