Eko-Garten

Eko-Garten, bogactwo zieleni dla każdego

Opublikowano: 26 listopada 2016

Szkółka Roślin Ozdobnych Eko-Garten istnieje od 1999 r. Od tego czasu produkuje rośliny o wysokiej jakości, a jej właściciele – Barbara i Ryszard Grzesikowie – dokładają wszelkich starań, aby nieustannie poszerzyć oferowany asortyment

Do szkółki, która znajduje się w Lipnicy Górnej, warto zajrzeć, przejeżdżając trasą nr 966 Wieliczka–Tymowa. Dobrze zarezerwować na tę wizytę trochę czasu, bowiem w punkcie sprzedaży detalicznej, który się tam znajduje, jest spora oferta roślin. W ich wyborze nikt z państwa nie zostanie sam – fachową pomoc zapewniają pracujący tam ludzie. Na miejscu można się też zaopatrzyć w odpowiednie narzędzia i materiały, pomocne przy tworzeniu przydomowego ogrodu marzeń.

Jeśli ktoś z państwa uzna, że tworzenie zielonej enklawy woli powierzyć profesjonalistom, trafił idealnie. Założenie oczka wodnego, ogrodu, stawu kąpielowego czy instalacja oświetlenia to tylko niektóre z możliwości, jakie stwarza współpraca z państwem Grzesikami. Szkółka zajmuje się również kompleksowym zaopatrzeniem firm ogrodniczych. Szczególnie w materiały potrzebne do zagospodarowania i rekultywacji terenów zieleni na terenie całego kraju – tj. rośliny, podłoża, kora, kamień, nawozy itp.

Szkółka Roślin Ozdobnych Eko-Garten to dziś ok. 30-hektarowy obszar. 2,5 ha z niego stanowi produkcja kontenerowa, na pozostałej części prowadzona jest uprawa gruntowa drzew i krzewów iglastych oraz liściastych, z czego na 5 ha drzew alejowych, zaś na 6 ha plantacja choinek. Jej właściciele nie powiedzieli jednak jeszcze ostatniego słowa i są otwarci na poszerzenie działalności.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
systemy hydroponiczne
Automatyzacja w rolnictwie t...
opony rolnicze
Opony rolnicze są niezastąpionym elementem...
Pawilon ogrodowy
Lato jak żadna inna pora roku zachęca do tego, żeby jak najw...
wał przekaźnika mocy
...
meble ogrodowe
Gdy aranżuje się przydomową przestrzeń, trzeba zadba...