Endorfina, czyli przestrzeń idealna

Opublikowano: 27 listopada 2017

Wyobraźmy sobie miejsce idealne na organizację uroczystości firmowych czy spotkań biznesowych. Jakie cechy powinno takie miejsce posiadać?

Prestiżowa i dogodna lokalizacja – np. w samym sercu Warszawy? Doskonała kuchnia? Odpowiednia przestrzeń zarówno do spotkań kameralnych, jak i dużych uroczystości? Niebanalna atmosfera? Szczypta historii i miejsce z duszą? Wysoka jakość obsługi, doświadczona załoga, zaplecze techniczne, pozwalające na organizację eventu? Brzmi nieprawdopodobnie. Zazwyczaj musimy się na coś decydować. Nie dostajemy całości „w pakiecie”. Otóż w przypadku Endorfiny Foksal jest inaczej.

 

 

W powyższym kontekście jest to miejsce doskonałe. Urokliwe, luksusowe o zabarwieniu historycznym Pałacu Zamoyskich usytuowanym przy prestiżowej ulicy Foksal. Dysponujące charakterystyką odpowiednią do romantycznej kolacji we dwoje, kameralnego lunchu biznesowego czy ekskluzywnego spotkania firmowego bądź eventu nawet do 2 tys. osób! Otoczone zabytkowym drzewostanem, tajemniczym Ogrodem Pałacu Zamoyskich – jednym z najpiękniejszych w Warszawie, którego historia oraz organizowanych w nim przyjęć sięga XVIII w.

 

 

Endorfina Foksal zasłynęła jako miejsce organizacji wyjątkowych wydarzeń w Warszawie. Gala „Playboya”, gale Edipressu, ramówka Polsatu, pokazy mody Bizuu, H&M czy coroczny Bal Francuski to tylko część uroczystości, na które podwoje swe otwiera restauracja.

 

 

Endorfina to 3 sale pałacowe, całoroczna oranżeria, sala konferencyjna, mogąca pomieścić ok. 700 osób, mniejsze sale konferencyjne, klub muzyczny, apartamenty, prywatny parking na dziedzińcu, kompleksowa organizacja przyjęć, począwszy od wyposażenia technicznego, na współpracy ze znanymi artystami skończywszy. Wszystkie możliwości zwieńczone są ogromnym atutem, czyli najlepszą restauracją typu RAW w Warszawie – Restauracją Ambasada. To bezsprzecznie najlepszy kulinarny adres wegański w stolicy, dysponujący dodatkowo sześcioma luksusowymi apartamentami o charakterze butikowym. Polecamy.

Fot. Endorfina

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
dom jednorodzinny pod Warszawą
...
restauracja na randkę
Zastanawiasz się, gdzie zabrać swoją drugą połówkę na randkę...
Sing Sing
Podróż składem kulinarnego Orient Expressu jeszcze nigdy nie...
mieszkania na wynajem
Niestabilna sytuacja w gospodarce skłania wielu inwestorów d...
O ile deptak po śródmiejskiej stronie Chmielnej jest znany w...