Menu
Ewa Małgorzata Wiertelak

Ewa Małgorzata Wiertelak – społeczna odpowiedzialność biznesu

Ewa Małgorzata Wiertelak, znana z imponujących sukcesów, jakie odnosi dowodzona przez nią firma ubierająca medyków najbardziej prestiżowych klinik oraz intensywnej aktywności prospołecznej, po raz kolejny zaangażowała się w działania na rzecz osób potrzebujących wsparcia. Tym razem Prezes Zarządu MEDORA postanowiła wyciągnąć swoją pomocną dłoń w stronę maluchów, które bez protezy serca nie mogą liczyć na normalne funkcjonowanie i pewną przyszłość.

Ewa Małgorzata Wiertelak, chcąc zwrócić uwagę opinii publicznej, ludzi świata biznesu, mediów oraz sztuki na ten istotny problem, stała się jedną z twarzy promujących aktywność Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religii, która prowadzi aktualnie zbiórkę funduszy na protezy dla dzieci. W związku z tym już wkrótce właścicielkę MEDORA  będziemy mogli zobaczyć na jednej ze stron specjalnej edycji Kalendarza Gwiazd 2021. Tym razem Pani Prezes została muzą i  wystąpiła w duecie ze znanym i cenionym aktorem Piotrem Gąsowskim, który wcielił się w rolę wytwornego malarza. Całkowity dochód uzyskany z licytacji obrazu oraz sprzedaży kalendarza przeznaczony będzie właśnie na rzecz Fundacji im. Profesora Religi i realizację jej ratującej życie misji.

„Jestem zaszczycona, że po raz kolejny dzięki mojemu uczestnictwu w projekcie mogę komuś pomóc w walce o zdrowie, życie. Uważam, że społeczna odpowiedzialność biznesu jest czymś, co każdy przedsiębiorca powinien wdrożyć w swoich działaniach. Pomoc potrzebującym, zwłaszcza dziś, w mojej ocenie jest sposobem na równowagę energetyczną. Wyznaję zasadę, że trzeba się dzielić dobrem, żeby nasze otoczenie i świat był chociaż trochę lepszy.” – powiedziała Ewa Małgorzata Wiertelak, Prezes Zarządu Medora Sp. z o.o.

Kalendarze, obrazy jak również wiele innych produktów będzie można wylicytować online podczas uroczystej gali charytatywnej która odbędzie się 5 lutego 2021 w Hotelu Crowne Plaza. Szczegóły na www.businesswomanlife.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2022