FLOSLEK

FLOSLEK – Polskie kosmetyki z naturalnym składem

Opublikowano: 22 lipca 2019

Rok 2019 jest dla Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK czasem szczególnym, gdyż obchodzi 25. rocznicę powstania. Na przestrzeni lat opracowano w nim ponad 400 formulacji, wykorzystując w nich blisko 1500 różnych składników kosmetycznych. Jednak to preparaty do pielęgnacji skóry okolic oczu z logo FLOSLEK cieszą się największym zaufaniem i popularnością

Dermokosmetyki marki FLOSLEK zadebiutowały na wymagającym polskim rynku w 1994 r. Pierwszym był nowatorski żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem lekarskim. Pozytywny odbiór, z jakim się spotkał zarówno wśród polecających go farmaceutów, jak i wśród klientek, stał się bodźcem do rozwoju firmy i poszerzenia oferty o kolejne preparaty. Sam kosmetyk okazał się też najczęściej nagradzanym produktem marki FLOSLEK – w 2005 r. został odznaczony  m.in. Godłem Promocyjnym „Teraz Polska”.

Dziś gama żeli do powiek i pod oczy ze świetlikiem lekarskim liczy 10 preparatów. Każdy z nich pielęgnuje i koi wrażliwą i delikatną skórę wokół oczu, łącząc w sobie łagodzące i przeciwzapalne właściwości świetlika oraz polskich ziół, np. rumianku, babki lancetowatej, chabra bławatka czy arniki. W tym roku premierę miały również 3 kremy pod oczy ze świetlikiem lekarskim.

Według danych IMS (10.2016–10.2017) Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK jest 3. najpopularniejszą polską firmą w kategorii pielęgnacji rzęs i okolic oczu (15,7 proc. rynku). Kosmetyki zdobywają też kolejne nagrody. W tym roku kapituła Godła Promocyjnego „Teraz Polska” doceniła Stymulujące serum do rzęs REVIVE LASHES®.

Katarzyna Furmanek, założycielka i prezes Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK

Katarzyna Furmanek, założycielka i prezes Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK

– Biało-czerwone Godło dla Stymulującego serum do rzęs Revive Lashes® to dla Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK – polskiej, rodzinnej firmy z 25-letnią historią – powód do dumy. W tym roku znaleźliśmy się w gronie laureatów po raz drugi. Dla nas to szczególna nagroda i jednocześnie zobowiązanie, by nadal tworzyć bezpieczne, skuteczne, innowacyjne produkty, które zdobywają serca i uznanie w kraju i poza jego granicami. Na opakowaniach naszych kosmetyków z dumą informujemy: made in Poland. Dziś na świecie to synonim jakości. Wierzę, że jakością naszych wyrobów pracujemy na reputację nie tylko marki FLOSLEK, lecz także kraju, a Godło „Teraz Polska”, nagroda o ogromnym prestiżu i międzynarodowym zasięgu, zdecydowanie to potwierdza – mówi Katarzyna Furmanek, założycielka i prezes Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK.

Podkreśl spojrzenie pięknymi rzęsami

Stymulujące serum do rzęs REVIVE LASHES® to zaawansowana kuracja zapewniająca efekt długich, pięknych i zdrowych rzęs. Formuła serum jest oparta na unikalnym kompleksie składników BIMALASH COMPLEX® (Bimatoprost + WIDELASH™ + ekstrakt ze świetlika lekarskiego). Taka kompozycja gwarantuje spektakularne efekty: wydłużenie rzęs nawet o 57 proc. (badania aparaturowe), zagęszczenie ich (co potwierdza 68 proc. badanych) i wzmocnienie (opinia 84 proc. badanych). Użytkowniczki chwalą preparat za wydajność i za to, że nie podrażnia skóry wokół oczu i może być bezpiecznie stosowane przez osoby noszące szkła kontaktowe.

FLOSLEK

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
baggy jeans
Damskie baggy jeans to spodnie jeansowe o luźnym, workowatym...
Torebki Crossbody
Wśród niezliczonej ilości dodatków, które stanowią nieodłącz...
bielizna na walentynki
Ulubione wino, kwiaty, romantyczny seans, sprawdzone gadżety...
perfumy
Każda kobieta pragnie czuć się wyjątkowo, a każdy mężczyzna...
bronzer do twarzy
Jeśli chcesz nadać swojej twarzy ekstra blasku i wymodelować...