FLOSLEK

FLOSLEK – Polskie kosmetyki z naturalnym składem

Opublikowano: 22 lipca 2019

Rok 2019 jest dla Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK czasem szczególnym, gdyż obchodzi 25. rocznicę powstania. Na przestrzeni lat opracowano w nim ponad 400 formulacji, wykorzystując w nich blisko 1500 różnych składników kosmetycznych. Jednak to preparaty do pielęgnacji skóry okolic oczu z logo FLOSLEK cieszą się największym zaufaniem i popularnością

Dermokosmetyki marki FLOSLEK zadebiutowały na wymagającym polskim rynku w 1994 r. Pierwszym był nowatorski żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem lekarskim. Pozytywny odbiór, z jakim się spotkał zarówno wśród polecających go farmaceutów, jak i wśród klientek, stał się bodźcem do rozwoju firmy i poszerzenia oferty o kolejne preparaty. Sam kosmetyk okazał się też najczęściej nagradzanym produktem marki FLOSLEK – w 2005 r. został odznaczony  m.in. Godłem Promocyjnym „Teraz Polska”.

Dziś gama żeli do powiek i pod oczy ze świetlikiem lekarskim liczy 10 preparatów. Każdy z nich pielęgnuje i koi wrażliwą i delikatną skórę wokół oczu, łącząc w sobie łagodzące i przeciwzapalne właściwości świetlika oraz polskich ziół, np. rumianku, babki lancetowatej, chabra bławatka czy arniki. W tym roku premierę miały również 3 kremy pod oczy ze świetlikiem lekarskim.

Według danych IMS (10.2016–10.2017) Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK jest 3. najpopularniejszą polską firmą w kategorii pielęgnacji rzęs i okolic oczu (15,7 proc. rynku). Kosmetyki zdobywają też kolejne nagrody. W tym roku kapituła Godła Promocyjnego „Teraz Polska” doceniła Stymulujące serum do rzęs REVIVE LASHES®.

Katarzyna Furmanek, założycielka i prezes Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK

Katarzyna Furmanek, założycielka i prezes Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK

– Biało-czerwone Godło dla Stymulującego serum do rzęs Revive Lashes® to dla Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK – polskiej, rodzinnej firmy z 25-letnią historią – powód do dumy. W tym roku znaleźliśmy się w gronie laureatów po raz drugi. Dla nas to szczególna nagroda i jednocześnie zobowiązanie, by nadal tworzyć bezpieczne, skuteczne, innowacyjne produkty, które zdobywają serca i uznanie w kraju i poza jego granicami. Na opakowaniach naszych kosmetyków z dumą informujemy: made in Poland. Dziś na świecie to synonim jakości. Wierzę, że jakością naszych wyrobów pracujemy na reputację nie tylko marki FLOSLEK, lecz także kraju, a Godło „Teraz Polska”, nagroda o ogromnym prestiżu i międzynarodowym zasięgu, zdecydowanie to potwierdza – mówi Katarzyna Furmanek, założycielka i prezes Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK.

Podkreśl spojrzenie pięknymi rzęsami

Stymulujące serum do rzęs REVIVE LASHES® to zaawansowana kuracja zapewniająca efekt długich, pięknych i zdrowych rzęs. Formuła serum jest oparta na unikalnym kompleksie składników BIMALASH COMPLEX® (Bimatoprost + WIDELASH™ + ekstrakt ze świetlika lekarskiego). Taka kompozycja gwarantuje spektakularne efekty: wydłużenie rzęs nawet o 57 proc. (badania aparaturowe), zagęszczenie ich (co potwierdza 68 proc. badanych) i wzmocnienie (opinia 84 proc. badanych). Użytkowniczki chwalą preparat za wydajność i za to, że nie podrażnia skóry wokół oczu i może być bezpiecznie stosowane przez osoby noszące szkła kontaktowe.

FLOSLEK

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
kosmetyki dla mężczyzn
Szukasz wyjątkowego prezentu dla mężczyzny?...
sukienka na imprezę urodzinową
Sukienek na imprezę urodzinową szukamy zdecydowanie...
manicure hybrydowy
Manicure hybrydowy jest popularny już od około 10 lat, jedna...
Wszystkie kobiety są piękne bez względu na to jaką mamy sylw...
żele intymne
Sprawy związane z seksualnością w coraz mniejszym stopniu są...