FORMUŁA 1 H2O Z BARTKIEM MARSZAŁKIEM W MOTOWIZJI

Opublikowano: 17 lutego 2019

W tym roku na antenie Motowizji zadebiutują Mistrzostwa Świata F1 H2O – najszybszej motorowodnej serii wyścigowej na świecie. Dziewiąty rok z rzędu na akwenach Europy, Azji i Bliskiego Wschodu z najlepszymi zawodnikami tej dyscypliny rywalizować będzie jedyny Polak w stawce, Bartek Marszałek.

Nowości na antenie – w roli głównej Bartłomiej Marszałek

Motowizja będzie transmitowała wszystkie wyścigi sezonu 2019 F1 H2O. Pierwszy start już 30 marca w mieście Ad-Dammam w Arabii Saudyjskiej. Na widzów czekać będzie także półgodzinne podsumowanie z każdej rundy. Dodatkowo, aby bardziej przybliżyć F1 H2O, Motowizja pokaże relacje ze wszystkich ubiegłorocznych rund tej serii wraz z komentarzem samego Bartka Marszałka, który podzieli się swoją wiedzą na temat startów w F1 H2O, opowie o tajnikach tego sportu, a także pomoże zrozumieć zasady oraz przebieg rywalizacji. Pierwszy program z serii – F1 H2O Zapowiedź sezonu 2018 – już 24 lutego, o godz. 13:00. Oprócz tego już wkrótce na Motowizji pojawią się dodatkowe programy o Bartku oraz o jego ojcu, Waldemarze Marszałku, sześciokrotnym mistrzu świata i czterokrotnym Europy w zawodach motorowodnych.

Bartek Marszałek

Jestem bardzo zadowolony, że Polscy kibice będą mieli możliwość oglądania transmisji z moich startów w Motowizji. F1 H2O to wspaniała dyscyplina sportu i jestem przekonany, że spotka się z dużym zainteresowaniem. Ja jako zawodnik dołożę wszelkich starań, aby dostarczyć widzom dużo satysfakcji i sportowych emocji. Zapraszam do mojego pięknego świata Motorowodnej Formuły 1. – mówi Bartek Marszałek.

Motorowodna Formuła 1

W F1 H2O ścigają się łodzie osiągające prędkość ponad 220 km/h. Dwu i półlitrowy silnik V6 używany u wszystkich startujących sięga mocą do 400 KM. Zawodnicy ścigają się na torach mających zazwyczaj około 2000 metrów długości. W zakrętach przeciążenia potrafią być większe niż 5G! W tym roku kalendarz F1 H2O składa się z rund w Arabii Saudyjskiej, Portugalii, Francji, Chinach, Indiach oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Street workout
Street workout cieszy się coraz większą popularności...
rower miejski
W sprzedaży znajdziemy różne rodzaje rowerów. Jednym z nich...
Pasy do biegania
Pasy do biegania to jedna z kluczowych części wyposa...
Paintball
18 urodziny to szczególne wydarzenie w życiu młodego człowie...
Aktywnie w Małopolsce
Na południu kraju, w sąsiedztwie różnorodnych pasm g...